Чому СУБи не роблять капітальний ремонт

Водоспад у власній квартирі побачили мешканці будинку по Смілянській, 94. Вкотре підвела зношена система опалення. У старій двоповерховій будівлі капітального ремонту не бачили вже понад півстоліття. Щороку тут від поривів потерпає одна з квартир. Цього разу не пощастило власникам десятої. Далі – Ольга Скорик.

Родина Кондратюків перебралася у будинок на Смілянській ще 2004-го. Квартира була в жахливому стані. Відтоді весь час у ремонтах, на які витрачалися всі заощаджені гроші. Не встигли натішитись перетворенням, як у будинок завітала «велика вода».
Гіпсокартон вже пропліснявів. Не витримали випробування і нові шпалери. У всьому винні труби системи опалення. При плануванні цього будинку їх проклали на горищі та й забули на 60 років. Про стару систему тепер нагадують пориви.
У колишньому РЕУ-7, а нинішній Службі утримання будинків Соснівського району дільниці № 4 про біду людей із двоповерхівки на Смілянській знають, от тільки зарадити горю капітальним ремонтом не можуть. Кажуть, закон не дозволяє. Можуть допомогти хіба що поточним ремонтом. Більшого мешканцям підтопленого будинку цьогоріч комунальники не обіцяють. Утім, справно збирати кошти за квартплату будуть і надалі. Кондратюки ж побоюються, що ремонти через підтоплення у їхній оселі триватимуть усе життя.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут