Чиновники: хліб не дорожчатиме

Хліб на Черкащині найближчим часом не дорожчатиме. Так заспокоюють обласні чиновники. На безпідставному підвищенні ціни на хліб нещодавно погоріло ЗАТ «Умань-хліб». Хоча цим грішили й інші підприємці області. Свої неправомірні дії вони мотивували підвищенням тарифів на газ і електроенергію. Однак під час перевірки цінові інспектори не виявили жодних підстав для підвищення вартості хліба. Крім того, чиновники запевняють: у цьому році ціни на хліб взагалі не зростатимуть. За рахунок чого збираються утримати вартість соціально важливого продукту – знають кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Увагу обласних чиновників до проблеми ціни на хліб привернув скандал із підприємством «Умань-хліб». У його фірмових магазинах буханець подорожчав на 10 копійок. Державна інспекція з контролю за цінами виявила, що підвищення – безпідставне. За словами заступника губернатора Василя Корнієнка, основна складова вартості хліба – це борошно. Усе інше впливає на його ціну несуттєво.
Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «Коли ці всі складові розклали, то ми побачили, який насправді відсоток собівартості випічки хліба мають ці складові».
Черкащина зібрала непоганий врожай зернових, говорить Василь Корнієнко. Тому підстав для збільшення ціни на хліб немає. Вона повинна бути стабільною.

Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «На сьогодні, я хочу з впевненістю заявити, немає жодних підстав у Черкаській області підвищувати ціни на хліб. На наступний маркетинговий рік цінова ситуація на хліб буде стабільною. Тобто буде та ціна, яка є на сьогодні».
Обласна влада бачить шляхи, як врегулювати хлібну цінову політику. На думку чиновників, необхідно спростити систему передачі хлібопродуктів від виробника до споживача, забезпечивши постачання продукції безпосередньо в торговельну мережу, а не через посередників. Що будуть робити для досягнення цієї мети і чи справді це втримає ріст цін на хліб, покаже час.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут