Чиновники ділитимуться зарплатнею із хворими на ниркову недостатність

Більше трьох мільйонів гривень виділили депутати Черкаської міськради для амбулаторного лікування пацієнтів «Фрезеніусу». Кошти на це візьмуть із видатків на утримання органів місцевого самоврядування. Це стало основним питанням порядку денного на позачерговій сесії міськради. З подробицями наші кореспонденти.

Цей робочий тиждень депутати міськради зустріли на позачерговому засіданні сесії. Упродовж години голосували за поправки до бюджету. На розгляд винесли кілька питань: поповнення статутного фонду КП «Інститут розвитку міста». Іншою пропозицією стала зміна отримувача коштів на встановлення дитячих майданчиків. Депутати вирішили надавати їх не ОСББ, а «Черкасиінвестбуду», тільки тому, що підприємство має ліцензію на розроблення проектної документації. Та головне питання стосувалося сфери охорони здоров’я.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Виділення коштів, субвенції, обласному бюджету на лікування громадян на процедуру гемодіалізу 3 млн. 367 тис. грн. Це потреба на 2012 рік».
Кошти міський голова запропонував взяти з фонду заробітної плати працівників виконавчого комітету.
Ніна Набокіна, депутат Черкаської міської ради (група «ПВД»): «За» – 41, «утрималися» – 3. Рішення ухвалено».
Серед бюджетних пропозицій депутатів були й інші. Зокрема, комуніст Віктор Білоусов запропонував підтримати КП «Черкасиелектротранс» за рахунок внесків до бюджетного фонду.
Віктор Білоусов, депутат Черкаської міської ради (фракція «КПУ»): «3,7 млн. для заміни контактних опор, 1,8 млн. на купівлю нових шин для тролейбусів, 5 млн. на закупівлю запасних частин і поточний ремонт тролейбусів».

Пропозицію Віктора Білоусова колеги не підтримали. Серед іншого, депутатів цікавило, коли ж почнуть ремонтувати міські дороги. Міський голова запевнив присутніх, що ямковий ремонт почнеться вже за тиждень, а от капітально за черкаські шляхи візьмуться не раніше червня.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net