Чим наповнити скарбницю?

Наповнювати місцеву та державну скарбницю обласним податківцям дедалі важче. Чималих проблем завдають так звані податкові ями, які створюються для незаконного відшкодування ПДВ. Минулого року черкаські податківці оштрафували несумлінних платників на загальну суму 5 мільйонів гривень. Про проблеми із наповненням бюджету у сюжеті далі.

З початку року обласні податківці зібрали до зведеного бюджету півтора мільярда гривень. Проте наповнювати державну скарбницю стає дедалі важче, – скаржиться головний податківець області. Юрій Ткаченко повідомив, що відтепер менше перевірятимуть підприємства, які сумлінно сплачують податки. Більше уваги приділятимуть тим, які занижують податкові зобов’язання або завищують податковий кредит. Проблемним нині є податок на додану вартість.
Юрій Ткаченко, голова Черкаської ДПА: «На сьогодні існує ризик виконання плану по ПДВ в Україні. Хоча в нашій області із цим немає проблем. Завдання перевиконуються на 140% порівняно до минулого року».
Велику частину надходжень до скарбниці забезпечує акцизний збір. Допомагає в цьому розташована на території області Національна горілчана компанія. Гірша ситуація із податком на прибуток.
Юрій Ткаченко, голова Черкаської ДПА: «У нас у минулому році платило два основних підприємства – це «Азот», «Черкаситрансгаз», тютюнова фабрика. А в цьому році ці підприємства не сплачують податок на прибуток».

Проте, незважаючи на ці труднощі, обласні податківці все ж сподіваються наповнити державну скарбницю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net