Чигиринський полковник привласнив 200 літрів бензину? (ВІДЕО)

На Черкащині під суд потрапив командир військової служби правопорядку. Його викрили у привласненні 200 літрів бензину. Перше судове засідання у цій справі провели не там, де намічали. Подробиці знають мої колеги.

Восьма ранку. Чигиринський суд. З будівлі зі стосом документів виходить військовий офіцер.

Руслан – юрист центрального управління військової служби правопорядку. Він приїхав на судові слухання у справі командира черкаської Військової служби правопорядку. Керівництво викрило його у привласненні армійського палива. Крадіжка не масштабна – 200 літрів бензину. Але для людей у ??погонах – проступок неприпустимий.

Руслан Коваленко, юрист центрального управління Військової служби правопорядку: "Протокол, що стосується адміністративного правопорушення, ним підписаній. Є докази, є відповідні матеріали, які направленні на розгляд до суду"

Судове засідання у Чигирині було призначено ще 25 серпня. Про його перенесення в Черкаси юриста ніхто навіть не сповістив. Прес-секретар районного суду лише розводить руками.

Наталія Барановська, прес-секретар Чигиринського районного суду: "Від Ковальчука надійшло про направлення матеріалу про адміністративне правопорушення за підсудністю до Соснівського районного суду. Ковальчук був повідомленій, це основна дійова особа"

Згідно з протоколом, який склали на полковника Ковальчука, він розрахувався паливом з волонтерами. Нібито, ті зажадали бензин, коли будували пересувну лазню для частини. Це відбувалося ось на цій пилорамі. Власник підприємства спілкуватися з нами на камеру не захотів. Але в розмові запевнив: ні грошей, ні бензину з військових не вимагали – все робили добровільно. А ось, що говорить один з підлеглих полковника Ковальчука. В цілях безпеки боєць попросив закрити обличчя і змінити голос.

Підлеглий підсудного: "Було надано наказ відвезти бензин в село Медведівка, нібито для використання його для своїх особистих цілей"

Поки військовий юрист з'ясовував у Чигирині, чому суд не попередив його про перенесення засідання, полковника Ковальчука успішно судили … в Черкасах.

З самим полковником Олександром Ковальчуком нам поспілкуватися так і не вдалося. У військовій частині, якою він командує, постійно повідомляли про його надзвичайну зайнятість.

Військовий юрист ознайомиться з рішенням черкаського суду. Якщо Феміда визнала чоловіка винним, командир відбудеться 10 добами гауптвахти. Якщо ж ні – центральне управління ВСП буде подавати апеляцію.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net