Чи відбудуться місцеві вибори?

Підготовка до виборів на Черкащині триває спокійнота без суттєвих порушень, переконаний обласний осередок Комітету виборців України. Проте є серйозний ризик зриву виборів в обласному центрі, стверджують деякі з кандидатів на посаду міського голови Черкас. Несподіванок можна очікувати навіть у день волевиявлення, запевнив черкаських журналістів кандидат Микола Булатецький. Згодні з ним ще два кандидати на мерське крісло: Віктор Білоусові Руслан Зайченко. Більш детально про прогнози висуванціві спостереження КВУшників розкажуть наші кореспонденти.

Порівняно з іншими регіонами України, підготовка до виборів на Черкащині триває спокійно. Хочв обласному центрі є і резонансні випадки. Нагадаємо, що 20 жовтня обласна прокуратура порушила кримінальну справу проти голови Черкаської міської виборчої комісії Миколи Кудрявцева. Його звинувачують у перевищенні службових повноважень при укладанні договору з ЦНТЕІ на виготовлення виборчих бюлетенів. Але це не завадить підготовці до виборів, сподіваються черкаські КВУшники.
Сергій Пасічник, заступник голови обласноїорганізації КВУ: «Єсуто технічні проблеми. Я думаю, що встигнуть нормально зробити. Попри те, що є проблеми з папером. Поліграфічні підприємства дуже завантажені».
Крім того, говорить Сергій Пасічник, чимало кандидатів позбавлені можливості нормально вести агітаційну кампанію.

Сергій Пасічник, заступник голови обласноїорганізації КВУ: «Є певні проблеми, враховуючи, що все-таки кампаніятриває місяць. Піввересня можна навіть не рахувати. Тому технології з проблематичною реєстрацією та перереєстрацією були використані, щоб позбавити людей можливості вести нормальну агітаційну кампанію».
Виборці не мали достатньо інформації про всіх висуванців. А більшість тієї, яка була доступною, говорять кандидати на посаду міського голови, була неправдивою.
Микола Булатецький, кандидат на посаду міського голови м. Черкаси: «За всіма дослідженнями ми бачимо, що влада ніколи не отримає той результат, на який сподівається. Заява, що їхній кандидат переможе, – це блеф, що вони візьмуть 70% – це тоже блеф».
Найбільше зауважень і КВУшники, і кандидати мають до формування виборчих комісій. Найбільше в них представників провладної політичної сили. Такий козир на руках дає великі можливості. Вони неодмінно будуть використані. Микола Булатецький навіть знає, як. Кандидат від «Батьківщини»на посаду міського голови показав журналістам акти-скарги, які, за його словами, вже завезені на всі 124 міські дільничні виборчі комісії.
Микола Булатецький, кандидат на посаду міського голови м. Черкаси: «Всі члени виборчих комісій мають підписати, що дільнична комісія не сформована вчасно, що печаток нема тадільниці фактично не готові до роботи».
Це, говорить Микола Булатецький, лише один із можливих сценаріїв зриву виборів. Якщо ж вони будуть перенесені, то багато хто з кандидатів на повторні вже не піде. Оскільки всі ресурси вичерпано. Тому висуванці сподіваються на чесністьі відповідальність черкащан – і виборців, і тих, хто сидітиме в комісіях на дільницях.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net