Червонослобідський скандал дійшов до черкаського суду

Червонослобідський скандал дійшов і до черкаського суду. Тут розбираються у конфлікті між тамтешнім сільським головою та активістом. Останнього звинувачують у хуліганстві на одному зі зборів громади. Обвинувачений стверджує: став жертвою помсти сільського керманича. Мовляв, той, руками правоохоронців, мститься за його опозиційність.

Віталій Бортнік, житель с. Червона Слобода: Його дільничні пишуть на мене, що я сварився, штовхався і погрожував йому фізичної розправою. Цього не було. Я просто ну не те щоб конкурент, але ми докопались до різних його схем. Я заноза для нього. Схеми корупційні, земельні, бюджетні. І це, повірте, для нього як більмо на оці.

Стає на захист Віталія і один із тамтешніх депутатів. Критикує роботу Миколи Котка та заявляє про тиск з його боку на активістів.

Віталій Гузь, житель с. Червона Слобода: Це у нього тактика. Залякувати депутатів, активістів. Так показує, хто тут хазяїн.

Подібні заяви сільський голова Червоної Слободи відкидає. Бунтарів називає псевдомайданівцями та поплічниками регіоналів. Микола Котко упевнений: невелика група селян просто хоче прибрати його з дороги. І тому вдається до різного роду провокацій.

Микола Котко, сільський голова Червоної Слободи: Заявляють, наприклад, ось таке: законна влада є плодом узурпації. Це чисто донецький варіант – владу не взяти, а "віджати". Тому що йдіть на вибори! Мене з 98-го року тричі обирали сільським головою. А це група людей заангажованих, брехливих.

Черкаський суд не пристає на бік жодної зі сторін конфлікту та направляє матеріали справи на повторне вивчення. Дорозслідувати червонослобідський конфлікт буде районна міліція.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net