Черкаських жінок будуть рятувати від домашнього гніту

У черкаських жінок, які страждають від власних чоловіків і з певних причин не можуть розлучитися, з’явилася надія на порятунок. Тепер черкащанки можуть отримати безкоштовну консультацію, як звільнитися від гніту домашнього тирана. Допомогти можуть фахівці інформаційно-консультаційного центру в телефонному режимі. Гаряча лінія почала працювати на початку року, і за цей час ноу-хау отримало неабияку популярність. Щомісяця до фахівців центру звертається до півсотні черкащанок.

У Черкасах з’явилась гаряча лінія для жінок, які хочуть розлучитися. Проблеми з розподілом майна , насилля у родині, невиплата аліментів. Тут у телефонному режимі представницям слабкої статі щодня готові прийти на допомогу. Для цього у центрі працює диспетчер, юрист та два психологи. Така лінія ноу-хау для Черкас . Куратор проекту Юлія Ганчар запевняє, що подібні послуги жінкам дуже необхідні.

Юлія Ганчар, керівник проекту: «Розлучення для жінки у нашому суспільстві є критичною ситуацією: при розлученні жінки втрачають як у статусі, так і у матеріальному стані».

Щомісяця на гарячу лінію телефонує понад півсотні ображених жінок. Жительку Черкас Олену Харченко до інформаційно-консультаційного центру змусила звернутись хвороба доньки. Після розлучення Олена самостійно виховувала дитину, аліментів не отримувала. Коли ж у її маленьку родину прийшла біда, колишній чоловік відвернувся.

Олена Харченко, жителька Черкас: «Дитина захворіла, вона почала втрачати зір. Звичайно, така операція коштує дуже дорого в Україні. Я звернулась до чоловіка, а він мені відмовив. Тоді наступного дня я перетелефонувала сюди і одразу отримала те, що мені було потрібно».

Гаряча лінія працює цілодобово, інформація конфіденційна. Працівники центру допомагають і документи на розлучення оформити, а якщо потрібно – і у суді клієнта представити. Утім, жінки не завжди можуть переступити через психологічний бар’єр та страх перед чоловіком.

Нині центр допомоги працює у звичному режимі. Він фінансується за рахунок Всеукраїнської громадської організації жінок. Але поки його діяльність профінансована лише до червня цього року.

Отримати безкоштовну юридичну та психологічну допомогу з питань розлучення із чоловіком-домашнім тираном, можна за телефоном гарячої лінії. До фахівців інформаційно-консультаційного центру можна звертатися за телефоном: 50-10-04.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net