Черкаських школярів учили економити тепло

Упродовж тижня черкаських школярів учили економити тепло. Просвітницькі заходи проводили в рамках проекту «Дні сталої енергії». Аби привчити школярів берегти енергоресурси, КП «Черкаситеплокомуненерго» організувало для учнів екскурсію на одну зі своїх котелень. Подробиці – в сюжеті.

Упродовж усього тижня черкаських школярів вчили економити енергоресурси. У загальноосвітніх закладах відбувалися конференції, круглі столи та тематичні уроки. Аби діти краще освоїли матеріал і мали краще уявлення про енергоресурси й енергозбереження, їх запросили до КП «Черкаситеплокомуненерго». Вчили заощаджувати тепло дітей на одній із його котелень.

Тут розповідали про традиційні та поновлювальні джерела енергії, вплив людини на довкілля тощо. Навчальна екскурсія тривала майже годину. Працівник «Теплокомуненерго» Володимир Соколенко, який її проводив, каже: й не очікував, що учні з таким захопленням слухатимуть.

Володимир Соколенко, заступник директора з питань охорони праці КП «Черкаситеплокомуненерго»: «Це такий вік, коли хочеться більше знати. Видно було, що їм це цікаво».

Дмитро Масло, восьмикласник: «Не очікував, що там буде багато обладнання, котлів різних. Цікаво. Раджу кожному завітати сюди».

Артем Бровко, восьмикласник: «Я побачив, як гріється вода, постачання, насоси».

Людмила Косоговська, викладач хімії школи №8 м. Черкаси: «Ознайомились із альтернативними видами палива. Дітям, думаю, сподобалася екскурсія».

Проект «Дні сталої енергії» має підвищити рівень знань юних черкасців про енергозбереження та позитивні наслідки від цього для довкілля, говорять у міському департаменті освіти та гуманітарної політики.

Ігор Волошин, департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «Цей тиждень присвячений лише дітям. Навесні плануємо зробити масштабний проект. Залучати підприємства різні, установи».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net