Черкаських АТОвців відновлюватимуть у сучасному реабілітаційному відділенні

Більше шансів на життя. Черкаських АТОвців ставитимуть на ноги у сучасному реабілітаційному відділенні. Його відкрили в обласній лікарні. Сучасні палати, спеціальні тренажерні зали та команда фахівців вже готові для прийому хворих. Реконструкція цілого поверху та закупівля нового обладнання обійшлися обласному бюджету у мільйон гривень. Медичне оновлення вже бачила Вікторія Хамаза.

Всі хворі – як на долоні. І так у кожній палаті. Першим на оглядини нового реабілітаційного відділення завітав обласний керманич.

Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА: "Тут все буде залежати від вас. Із терпінням, повагою до військовослужбовців ми повинні створити всі умови, тому що ці люди захищають спокій, утому числі і на території черкаської області".

Від спеціальних ванних кімнат до структурованих маніпуляційних.

Нове реабілітаційне відділення уже сьогодні готове для прийому найтяжчих пацієнтів, кажуть медики. Для цього тут є все необхідне обладнання.

Руслан Данько, завідувач відділення: "Фіксують ноги, закріплюють його вертикально. Це потрібно для того, щоб організм, який довго лежав і м’язи втратили можливість тримати тіло вертикально, щоб вони відновили свою функцію".

У новому відділені із недужими повсякчас працюватимуть профільні лікарі, фахівці із масажу та ЛФК, фізіотерапевти, логопеди та навіть психотерапевти. А це особливо важливо для пацієнтів-бійців, кажуть медики.

Відділення відновлювального лікування розраховане на 15 ліжок. Уже в понеділок тут приймуть перших недужих – бійців АТО, а також хворих після інсультів і тяжких травм. Опікуватиметься ними понад 20 осіб медперсоналу.

Світлана Ковровська, старша медсестра: "Палати у нас всі обладнані тумбочками, такими функціональними ліжками і біля кожного ліжка у нас є кнопка виклику. У нас в палаті майже у кожній є туалет, умивальник – все, що потрібно для хворого".

Незабаром подібні відділення або ж палати для учасників АТО з’являться у низці районних лікарень. Відповідне доручення дав обласний керманич Юрій Ткаченко.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net