Черкаським тваринам дедалі частіше допомагають через інтернет

Онлайн-благодійність. Аби допомогти безпритульним тваринам, тепер не обов’язково їхати до притулку або ж до ветеринарних клінік. Нині серед черкасців популярна онлайн-благодійність. Містяни допомагають тваринам, перераховуючи кошти через інтернет або ж поширюючи їхнє фото в соціальних мережах. Про деталі віртуальної благодійності в наступному сюжеті.

Алергія на шерсть, відсутність умов, несумісність існування та небажання брати на себе відповідальність. Причин не заводити домашніх улюбленців багато. Для декого чотирилапий друг так і лишається мрією. А бажання допомогти знедоленій тваринці – нездійсненною можливістю. Проте сьогодні не обов’язково брати тварину додому, щоби врятувати її від самотності або ж недуги.

Ірина Васюра, волонтер Черкаського товариства захисту тварин «Друг»: «У часи інтернету дуже легко допомогти тваринам, навіть не виходячи з дому. Нещодавно на нашому форумі ми облаштували кнопку «бажаєш допомогти – тисни». За інтернету людина може перерахувати суму на наш рахунок, усі витрати розміщені на форумі. Якщо ви бажаєте допомогти конкретній тварині, то потрібно вказати, що це саме на ту тварину».

Нині серед черкасців популярна онлайн-благодійність. Існує низка сайтів у соціальних мережах, де містяни дізнаються про проблеми безпритульних тварин. Один із них – сайт Черкаського товариства захисту тварин «Друг». Волонтери ресурсу регулярно інформують користувачів про потреби мешканців притулку.

Ірина Васюра, волонтер Черкаського товариства захисту тварин «Друг»: «На форумі в розділах «Собака шукає господаря» або «Терміново потрібна допомога» є безліч фото з потребами тварин, із тими, хто загубився, хто шукає господарів. І дуже важливо, коли є люди, які можуть розмістити ці фото в соціальних мережах».

Саме через інтернет-мережу черкасці можуть перерахувати кошти на лікування хворих тварин. Дехто ж навпаки – шукає на подібних сайтах чотирилапого друга або ж дає оголошення про зникнення улюбленця.

Ірина Васюра, волонтер Черкаського товариства захисту тварин «Друг»: «Завдяки тому, що люди оперативно відреагували, розмістили оголошення «Вконтакте» та «Facebook» деякі тварини за 2-3 дні знайшли своїх господарів».

Уже три проекти вдалося реалізувати благодійному фонду «Еко-Центр» завдяки онлайн-підтримці людей. Близько 13 тисяч гривень знадобилося для втілення кількох благодійних проектів у життя. Завдяки онлайн-пожертвам у Черкасах вдалося прилаштувати не один десяток тварин і забезпечити їм гідне існування.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net