Черкаський хор студентів музучилища підкорив Європу

Підкорили голосом. Черкаський хор студентів музучилища вже втретє вразив Європу. Цього разу на міжнародному конкурсі в Італії. Там черкащани вибороли "срібло". На досягнутому не спиняються. Уже готують нову концертну й конкурсну програми. На репетиції побувала наша Ірина Малюкова.

Не минуло й місяця, а вони знову до роботи. У Черкаського хору студентів перша репетиція. На ній співають та згадують поїздку. Кажуть: на конкурсі виклалися на всі 100 відсотків.

Юлія Видовська, артистка хору: "Ми змогли показати те, на що ми здатні. І що не менш важливо, ми побачили інших, побачили, до чого нам потрібно прагнути, чому нам потрібно ще навчитися. Тобто такі поїздки дуже важливі в житті таких колективів".

Хор студентів музучилища виступав у двох номінаціях: "фольклор" та "класік". В обох взяли "срібло".

Анастасія Бабенко, артистка хору: "Нас тепло дуже приймали. Сподобалися як наш фольклор, так і класика. І тому ми відчували підтримку залу, коли співали. Скільки нам аплодували! Як нас просили виступити ще. І ми це відчували, і йшла віддача від нас. От просто було класно!"

Підтримку слухачів відчули не лише в залі, а й на площах міста. Хор вже традиційно після конкурсу співає ще й для жителів закордоння. Наразі керівник талантів уже отримує запрошення на міжнародні конкурси.

Наталія Шмараєва-Гожа, керівник хору: "Отримали листа від такого світового хорового товариства "Інтеркультура". Вони бачили нас на конкурсах і вони запрошують. Ми отримали багато запрошень. І ми зараз плануємо. Ми дуже швидко, стрімко готуємо нову програму. І чи то буде Франція, чи то буде Іспанія, чи то буде Німеччина. Я зараз не буду говорити. Але колектив працює і ми дуже до цього прагнемо. І воно буде".

Зараз колектив готує ще й концертну програму для містян. Так хочуть подякувати їм за підтримку.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут