Черкаський вернісаж

Свято художників. У неділю митці відзначатимуть День художника. З цієї нагоди в музеї «Кобзаря» вони влаштували вернісаж. На показ митці презентували найліпші полотна. Дивували поціновувачів мистецтва високим рівнем майстерності та яскравими кольорами. Їхні роботи вже встигла оцінити Світлана Литвак.

Натюрморти, графіка, скульптура. Це все живописні послання черкаських художників. Близько 100 робіт тут презентують метри художнього мистецтва. Роботи вирізняються манерою виконання, жанровою палітрою та кольоровою гамою. На виставці їх об’єднало наближення професійного свята художників.

Тамара Гордова, заслужений художник України: «Виставка не має теми. Вона несе розуміння творчості, несе те, яким є художник, який у нього творчий почерк. От такий характер виставки. Вона не тематична, а більш професійна».

Куратори експозиції довго думали, як розташувати роботи. Казан художньої кухні кипів декілька тижнів. У результаті музей «Кобзаря» приготував багатогранну композицію.

Ольга Шарапа, директор Черкаського музею «Кобзаря»: «Вони різнопланові. Такі мажорні, з таким гарним настроєм. Здається мені, більше літніх мотивів, тобто душа співає».

У пошуках власного стилю та належної майстерності виставку відвідали й молоді митці. Кажуть: подібні заходи їх неабияк надихають.

Анна Василенко, художниця: «Нагадала собі про ті поєднання кольорів, які в університеті змішувала. Що краще поєднується з чим. Можна для своїх робіт щось нове взяти. Тут кольори якісь такі яскраві. Якісь такі до душі. Я б уже зараз на палітрі все змішувала».

Під час вернісажу досвідчені митці передавали знання молодим художникам та ділилися секретами довголіття.

Іван Бондар, заслужений художник України: «Кохайтеся в мистецтві, творіть у ньому. Ви продовжите собі життя. Доведено, що художники живуть на 10 років довше. А ті, хто любить мистецтво, на 15 років живуть довше».

На урочистостях із нагоди професійного свята черкаські художники отримали відзнаки та членські квитки Спілки художників.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net