Черкаський спортсмен зняв короткометражку про більярд

Більярд на екрані. Черкаський спортсмен Артем Пурик зняв короткометражну стрічку про більярд. Минулоріч він презентував широкому загалу першу частину екранної більярдної епопеї. Цього вересня світ побачила вже друга. У фільмі автор демонструє різноманітні більярдні трюки та, як каже сам Артем Пурик, усю красу більярду.

Черкащанин Артем Пурик самотужки відзняв уже другу короткометражну стрічку про більярд.

Артем Пурик, автор стрічки про більярд: «Я довго його знімав, трудився. 100 трюків знято. Рівень набагато вищий, бо перший для мене став фільмом-іграшкою. Другий фільм більш серйозний, кращі трюки».

Допомогою колег під час зйомок Артем Пурик заручитися не схотів. Усе знімав самотужки. У стрічці автор демонструє низку більярдних трюків: від легких до найскладніших. Проте родзинкою фільму стало те, що їх виконує сам автор стрічки, а не більярдисти-професіонали.

Артем Пурик, автор стрічки про більярд: «Трюки відбирав за складністю ударів. На вивчення виходило багато часу, все виконував сам. Все так само: штатив, камера, мої руки та кий».

Справжнім відкриттям стала ця стрічка і для чемпіона Черкаської області з більярду Віталія Грицая. Хлопець вражений як кількістю відзнятих трюків, так і якістю виконання.

Віталій Грицай, чемпіон Черкаської області з більярду: «Фільм зроблений на дуже високому рівні, що монтаж, що трюки. Я побачив в інтернеті не мало таких трюків у виконанні різних гравців високого класу. Цей фільм може ввійти у ТОП-5 кращих фільмів про більярд в інтернеті».

Сам Артем Пурик переконаний: такі короткометражні стрічки здатні показати всю красу більярду та заохотити когось взятися за кий.

Артем Пурик, автор стрічки про більярд: «Це не просто трюки. Хочеться, що на це звернули увагу всі люди, які просто грають. Щоб люди розуміли, що я, Артем Пурик, займаюся більярдом усього два роки. Це все моє бажання, праця».

Нині спортсмен організовує більярдний турнір і думає, чим здивувати любителів спорту наступного разу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net