Черкаський професійний будівельний ліцей провів День відкритих дверей

Будівельне свято. Понад півсотні черкащан завітали до Черкаського будівельного ліцею на День відкритих дверей. Щорічний захід цього року відзначився низкою майстер-класів і гостинністю господарів навчального закладу.

Свої двері назустріч абітурієнтам відкрив Черкаський будівельний ліцей. Традиційний захід «День відкритих дверей» цього року будівельники відзначили з розмахом. Своїх гостей учні та керівництво ліцею зустрічали справжнім концертом.
Аби гості заходу могли на власні очі побачити, чого навчають у будівельному ліцеї, під час урочистої частини учні закладу проводили низку майстер-класів та демонстрували свої роботи.
Юрій Фалькович, керівник навчального центру: «Наш ліцей випускає фахівців практично всіх будівельних спеціальностей. Це далеко не найгірший початок свого кар’єрного шляху. Тим паче, що знання, які вони отримують у стінах цього училища, їм знадобляться завжди. Те, що знаєш і вмієш робити власними руками, – за плечима не носити».
Спеціально до Дня відкритих дверей дівчата-квіткарки прикрасили вхід до будівлі декоративною клумбою, а хлопці-зварювальники презентували гостям власноруч виготовлені лави, стільці та решітки. Майбутній сантехнік Ігор Новак навчається в ліцеї вже другий рік. Хлопець зізнається, що вибором професії та навчального закладу задоволений.
Ігор Новак, студент: «Ліцей зараз відбудовують, і ми безпосередньо беремо в цьому участь. Це нам дуже подобається, адже ми вкладаємо частину себе в наш ліцей».

Нині будівельний ліцей активно співпрацює з низкою закордонних партнерів та має навчально-практичний центр сучасних будівельних технологій європейського стандарту.
Валентина Молоцило, директор ліцею: «Наше місто відбудовується. Ми будуємо нову Черкащину, і наш заклад може допомогти в цьому. Ми хочемо, щоб наше місто було чудовим, але для цього потрібно докласти багато зусиль, а будівельна галузь – це та галузь, яка може зробити наше місто чудовим».
Зараз ліцей здійснює підготовку студентів за одинадцятьма будівельними спеціальностями.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net