Черкаський поет Олексій Юрін задумався, чи всі жінки однакові

Чи всі жінки однакові? Відповідь на це одвічне запитання ось уже декілька місяців шукав поет Олексій Юрін. Результатом цих пошуків стало видання книги з однойменною назвою – три десятки іронічних віршів на півсотні сторінках. Своє вже 2-ге поетичне дітище Олексій Юрін презентував епатажно – танцював, читав реп і навіть годував жінок бананами.

Олексій Юрін хімію, може, й не любить, зате любить слово. Бо за професією й покликанням – філолог. Свою другу поетичну книгу він присвятив жінкам.

Олексій Юрін, поет: «Хоча вона має назву «Чи всі жінки однакові?», але там є багато і філософських тем, і лірики. Тобто вона багатожанрова. Коли я готувався до презентації, передивлявся вірші, зрозумів, що саме так треба писати».

Експерименти з римами, парадоксальність висновків – ось фірмовий стиль Олексія Юріна в поезії. Утім письменник уміє дивувати читачів не тільки у книжках. На презентації він читав вірші під акомпанемент гітари, танцював еротичні танці та навіть підгодовував глядачок бананами.

Тетяна Козловська, глядачка: «Він не дивиться, що життя за вікном сумне. Він дивиться на це сумне та пише весело».

Олександр Рудик, глядач: «Нашим людям ця поезія більш аніж потрібна. Тому що вона допомагає людям розвивати мислення. Вона допомагає підійматися над буденністю, над негараздами, турботами та задумуватися про прекрасне».

Оксана Шафоростова, глядачка: «Ця поезія стала ще більш ліричною. У мене склалося таке враження, що Льоша розкрив себе як чоловіка, як лірика. Це, безумовно, приваблює увагу жінок ще більше до Льоші».

Допомагали Олексієві Юріну створити такий перфоманс друзі-музиканти. Американець Ді Кей навіть навчив поета читати реп.

Ді Кей, репер, учасник презентації: «Цей хлопець класний. Я читав його вірші та з радістю погодився взяти участь в його презентації».

Після презентації відповіді на питання, чи всі жінки однакові, глядачі так і не почули. Утім грамотно поставлене запитання – це вже половина відповіді.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net