Черкаський обласний госпіталь для інвалідів ВВВ передано у комунальну власність

У комунальній власності надійніше! Розпорядженням Кабінету Міністрів обласний госпіталь для інвалідів ВВВ передано обласній раді. Відтепер цілісний майновий комплекс, який протягом останніх десяти років доводилося орендувати, належить громаді. Добру звістку працівникам закладу та його пацієнтам привіз заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

Обласний госпіталь для інвалідів війни створили 1990 року. Через 9 років він отримав базу санаторію-профілакторію «Будівельник» корпорації «Укрбуд». Хоч і за одну символічну гривню, але заклад приміщення орендував, а це тягло за собою низку проблем.
Анатолій Рудковський, головний лікар Обласного госпіталю для інвалідів ВВВ: «Орендатор не має права списувати майно та проводити реконструкції».
Щоб офіційно мати власне приміщення, усім прем’єрам і президентам колектив госпіталю писав листи і звернення з проханням передати майновий комплекс у комунальну власність.
І лише цього року від 24 лютого Кабмін своїм розпорядженням передав комплекс у власність територіальних громад області. Із забороною відчуження, оренди, лізингу та застави. Аби повідомити новину, до закладу прибув заступник голови Верховної ради Микола Томенко та голова облради Володимир Гресь. Саме ці посадовці посприяли прийняттю довгоочікуваного рішення. У зверненні до колективу закладу, столичний гість найперше повідомив таке.

Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради України: «ВР проголосила 2010 рік роком ветеранів, тож цього року увага до проблем цієї категорії людей, думаю, буде відповідною».
Микола Томенко зазначив: заклади подібного типу сьогодні потрібні не лише інвалідам Великої Вітчизняної.
Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради України: «Тут мої побратими афганці лікуються, бо у подібному госпіталі під Києвом для представників з областей черга».
Завдяки розпорядженню госпіталь зможе надавати платні послуги, а на виручені кошти покращувати матеріально-технічну базу лікарні. Утім, Володимир Гресь зауважив: заклад має ще одне невирішене питання.
Володимир Гресь, голова Черкаської обласної ради: «Другий етап – це те, що земля на якій розташований госпіталь, не відведена, тож ми тиснутимемо на міську владу».
До вирішення цього питання ітимуть двома шляхами – через сесійне засідання або судову тяганину.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net