Черкаський майстер представив на загал свою "паперову історію" (ВІДЕО)

Від хобі – до справи життя. Черкаський вчитель представив власну виставку витинанок. Тендітні вироби Тарас Крамаренко присвятив Дню Незалежності. За допомогою паперу і ножиць, майстер відтворив події Майдану та війни на сході країни. Не забув і про одвічні людські цінності.

Історичні постаті, фольклорні мотиви, сучасні події в країні – на витинанках Тараса Крамаренка теми, що не лишають автора байдужим. В його доробку вже понад дві сотні робіт. І жодна не створювалась на замовлення – тільки за покликом серця.

Тарас Крамаренко, майстер: "Витинанка семимильними кроками набирає певних потуг, утверджується, але ще не є багато людей, які готові її "читати". Людям все ж таки ближче, скажімо, живопис, фотографія – реалістичне відображення дійсності."

Розказувати історії на папері Тараса Крамаренка навчила мама ще в дитинстві. Захопленню мистецтвом він не зрадив і донині. Просто змінив пензель на ножиці. Досвід переймав у подружжя Теліженків. Ті для послідовника добрих слів не жаліють.

Олександра Теліженко, заслужений художник України: "Дуже мені подобається його новий хід – якби "розтяжка". Він дуже скрупульозно тримає головний сюжет і тінь його супроводжує – "розтяжка" кольорова. І така створюється глибина, наповненість роботи"

Сам автор серед своїх робіт виокремлює нові – присвячені Небесній сотні і подіям Майдану. Втім, і від традиційних народних мотивів не втомлюється. На виставці майстер вперше представляє усі картини разом. Сподівається: кожен відвідувач зможе знайти щось близьке для себе.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net