Черкаський Іхтіандр

ВІККА-НОВИНИ продовжують цикл сюжетів про життя-буття черкаських пенсіонерів. Більшість із них витрачають час, сидячи біля телевізорів. Утім, є непосидючі літні люди, які весь час у пошуках. Шістдесятидворічний пенсіонер Анатолій Вялець у будь-який мороз ходить до ополонки, чотири рази на тиждень купається в басейні. Завдяки водним процедурам оздоровився сам, а тепер допомагає іншим. Анатолій Вялець ще й винахідник. Він має 6 запатентованих винаходів. Журналіст Юлія Кропива розповість більше.

Кожного ранку вони зустрічаються в той же час на тому самому місці. Анатолій Вялець давно дружить з водою. А тепер, як послідовник відомого моржа Толбатова, без пірнання у живильну рідину не може прожити жодного дня.
Анатолій Вялець, морж, винахідник: «Воду я завжди любив, коли вийшов на пенсію, познайомився із Сашею, тепер разом плаваємо».
Непосидючий пенсіонер після ополонки – в басейн. Тут справи серйозніші. У зробленому своїми руками поясі Анатолій Ілліч робить гімнастику. Каже, завдяки ній позбувся багатьох хвороб. Тепер плавець-винахідник допомагає іншим людям.

Павло Хименко, учень-плавець: «Я називаю це реабілітацією. Після неї краще рухаються ноги і настрій покращився».
Анатолій Вялець пишається своїм винаходом. При будь-якій нагоді рекламує. Навіть макет послав до Голівуду. Там зараз знімають фільм про людину-амфібію.

Анатолій Вялець, морж, винахідник: «Було б непогано. Хлопці говорять, що повинні дати гроші. А я кажу, що треба Україну прославити».
Поки Голівуд мовчить, Анатолій здійснює дитячі мрії і подорожує морями. Минулого літа разом з Толбатовим вони пройшли 90 км від Євпаторії до Сак, не виходячи з води .
Анатолій Вялець, морж, винахідник: «Для мене було цікаво плисти вночі. Темно, зорі, як в космосі».
Черкаський Іхтіандр готується вже до нових запливів, до втілення нових проектів. Адже свіжі ідеї в активного пенсіонера з’являються щодня.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net