Черкаські хірурги успішно проводять безшовні операції

Вилікувати безпліддя та ще купу інших хвороб можуть черкаські медики за допомогою лапароскопії. Ця унікальна технологія є одним із методів сучасної хірургії. Вона дозволяє без розрізів та за допомогою спеціальних оптичних приладів проводити огляд та оперування органів черевної порожнини та малого тазу. Раніше цю технологію використовували лише хірурги та гінекологи, сьогодні – до них долучилися ще судинні хірурги та травматологи. Про операції без швів та довгих днів реабілітації – у сюжеті далі.

Для проведення лапароскопії роблять три невеликих розрізи. Вони, на відміну від традиційного надрізу, не травмують м’язову тканину, тож пацієнти майже не відчувають болю після проведення операції. А головне – набагато швидше повертаються до повноцінного життя.
Ігор Білецький, завідувач хірургічного відділення 3-ї міської лікарні: «Набагато легше іде операція, легший наркоз, простіша реабілітація після операції – потрібно менше перев’язочних матеріалів, а головне, що через 1-2 дні людина може вже йти додому».
Тоді як після звичайного оперативного втручання пацієнт ще тиждень перебуває у медзакладі. А от після лапароскопії ходити можна вже через кілька годин. Немає також і необхідності дотримання жорсткої дієти. До інших переваг можна віднести мінімальний ризик післяопераційних ускладнень, набагато менші рубці та прекрасний косметичний ефект.
Ігор Білецький, завідувач хірургічного відділення 3-ї міської лікарні: «На сьогодні лапароскопія вже далеко пішла. З її допомогою оперують хірурги, гінекологи, судинні хірурги».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net