Мінфін поставив перед податковою завдання у 2010 році зібрати на 30 % більше платежів

Ще більш прискіпливішими у своїх перевірках можуть цьогоріч стати черкаські податківці. Адже Мінфін попередньо поставив перед податковою завдання у 2010 році зібрати на 30 % більше платежів, аніж минулоріч. Хоча через об’єктивні причини і 2009 виконати поставлені завдання черкаським податківцям було важко. Підсумки року минулого та стратегії роботи у майбутньому обговорювали на колегії в обласній податковій адміністрації. Подробиці – у наступному сюжеті.

Виконання доходів бюджету у 2009 році, на відміну від попередніх років, відбувалося в складних економічних умовах, – розповів головний податківець області Зупинка виробництва тютюнових виробів, збиткова діяльність ВАТ «Азот» суттєво звузили податкову базу області. Оптимістичний сценарій розвитку економіки, запланований у столиці, не відбувся. Замість прибутків більшість підприємств отримала збитки. Проте були й винятки.
Юрій Ткаченко, голова ДПА в Черкаській області: «В умовах кризи стабільно продовжують працювати, нарощувати обсяги платники с/г галузі. Обсяг продажу склав 1,4 млрд. грн.., що в 2,4 разу більше порівняно з 2008 роком».
Нині податківці працюють в умовах неприйнятого бюджету. Поки що орієнтуються на тимчасовий бюджетний розпис Міністерства фінансів України. Завдання там поставлені високі. Тож черкаським податківцям доведеться шукати додаткові резерви для наповнення бюджету. Один з них – посилення роботи із підприємствами-мінімізаторами.

Юрій Ткаченко, голова ДПА в Черкаській області: «298 підприємств-мінімізаторів не досягли 1% податкової віддачі. Втрати склали 215 млн. гривень. 291 підприємство задекларувало валові доходи на рівні валових витрат. Ми маємо втрати 34 млн. грн.».
Також податківці планують посилити контроль за повнотою декларування та своєчасністю сплати податків, роботу з підприємствами групи ризику, транзитними та фіктивними підприємствами, та підвищувати рівень податкової культури. З огляду на все це, злісним неплатникам податків 2010 року буде непереливки.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net