Черкаські хірурги навчилися оперувати без розрізів

Без розрізів, крововтрати й ускладнень. У 1-ій міській лікарні Черкас тепер оперують, як у найкращих клініках світу. Хірургічні втручання на шлунку та кишечнику роблять за допомогою нової медичної техніки. Її придбали за спонсорські кошти й тепер активно використовують. Олена Берестенко далі.

Для Андрія операція на шлунку почалася і закінчилася за півгодини. Потому відразу додому. Ніякої реабілітації чи психологічної травми.

Антон Товстохатько, пацієнт: «Прокинувся, вже все було добре. Навіть не повірив, що все минуло так безболісно та швидко».

У цій лікарні намагаються звести перебування пацієнта в її стінах до мінімуму. За спонсорські кошти придбали фіброколоноскоп і гастроскоп. Апарати японського виробництва дозволяють не лише видаляти новоутворення шлунково-кишкового тракту, а й діагностувати смертельно небезпечні хвороби.

Андрій Задериголова, заступник директора КНП «Перша Черкаська міська лікарня»: «Поліпи, які ми видаляємо, їх зараховують до онкопроблем. І видаляючи поліпи за допомогою цієї техніки, ми фактично робимо профілактику онкозахворювань».

Доброякісні новоутворення шлунково-кишкового тракту можуть переростати у злоякісні пухлини та кровотечі, пояснює лікар. А тому їх необхідно видаляти. Щороку в Черкасах діагностують більше ста випадків захворювань на рак шлунка чи кишківника.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net