Черкаські тепловики готуються до зими

Чотири нові пориви виявила Черкаська ТЕЦ під час останніх гідравлічних випробувань. Цього разу тепловики перевіряли на міцність вулицю Благовісну. Пошкодження теплових мереж виявили в районі вулиць Енгельса, Леніна, Б. Хмельницького та Дашкевича. Найбільший порив бачила знімальна група ВІККА-НОВИН.

На Благовісній шумно і гамірно. Але жителі навколишніх будинків готові терпіти, аби взимку бути з гарячою водою. На ділянці в районі вул. Дашкевича працює бригада ТЕЦ і ще одна підрядна організація. Це дозволяє прискорювати заміну трубопроводів, а відтак – подачу гарячої води.
Віктор Калюжний, заступник начальника тепломереж Черкаської ТЕЦ: «Трубопроводи ставимо під тиск, щоб увійти в зиму спокійно, щоб не було перепадів з подачею гарячої води і не було поривів».
Тепловики встановлюють сталеві труби, гарантійний термін яких до 25 років. Заступник начальника тепломереж ТЕЦ Віктор Калюжний стверджує, що всі роботи ремонтні служби виконують на совість.
Віктор Калюжний, заступник начальника тепломереж Черкаської ТЕЦ: «Стараємося, щоб якісна була арматура, щоб трубопроводи були якісними. І тоді вони прослужать максимум довше».

Будівельні бригади ліквідовуватимуть пориви до кінця тижня. Тож вже з наступного понеділка жителі по вул. Благовісна зможуть з радістю відкривати кран з гарячою водою.

Доповісти про стан міських водогінних труб та про те, як готуються до зими черкаські тепловики, ми запросили заступника міського голови Володимира Александрова.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net