Черкаські школярка принесла на конкурс "Квакунчика" (відео)

Наука від малечі. Черкаські школярі вчили старших водоекономії. Все – у межах загальноміського конкурсу "Екологічна казка". Його щороку організовують водоканалівці до Всесвітнього дня води.

Одна з наймолодших казкарів – шестирічна Катруся. На конкурс принесла власноруч зроблену книжечку "Квакунчик". Малювала її разом з мамою так, аби всім пояснити, що таке вода і у чому її цінність.

Катя, учасниця конкурсу: "Все, що тільки є в житті. Тобто здоров’я, життя. Я там жабку малювала і там була ще Мама-жабка, яка розповідала своєму синочку-Квакунчику про все, що є в природі".

Вірші, казки та малюнки. Виконання різне, а героїня одна – вода. Такі умови дитячого екологічного конкурсу. Цьогоріч, кажуть організатори, школярі представили більше півтори сотні робіт.

Надія Чередник, керівник гуртка "Юні кореспонденти" ЦДЮТ: "Найактивніші наші учасники – це наймолодші. Вікова категорія 7-9 років, ну 10-12 теж, але найкращі роботи, і от найбільш такі активні і свідомі учасники, на мій погляд, це саме такі молодші діти. Через дітей виховуємо їх батьків".

Черкаські водоканалівці дитячі твори оглядають вже п’ять років поспіль. І щоразу, ділиться директор підприємства Сергій Овчаренко, визначити кращих стає дедалі важче. Бо і кількість учасників збільшується, і роботи з кожним роком мають все глибшу ідею.

Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал": "Бережливість води – це все відносне. Ми сьогодні не спонукаємо населення, щоб воно берегло воду. Ми сьогодні спонукаємо, щоб воно використовувало воду, в залежності від того, настільки воно може сплатити за воду".

Переможців конкурсу нагородили призами. Та головне, кажуть організатори, аби діти зрозуміли, у чому сила води.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net