Черкаські школярі заслужили стипендію від мера

Черкаські школярі заслужили стипендію від мера. «Світлі голови» її отримуватимуть за високі досягнення у вивченні навчальних дисциплін, у культурі, мистецтві, технічній творчості та спорті. Грошову винагороду від міського голови нараховуватимуть найздібнішим школярам упродовж усього навчального року. Деталі – в сюжеті.

Катерина стала стипендіаткою уперше. Науковий Олімп вона підкорила в галузі україністики.

Катарина Іщенко, учениця Черкаського фізико-математичного ліцею: «Це хобі. Я не вважаю, що це може бути такою серйозною професією для мене. Все-таки я сильна в математиці та фізиці. Я не думаю, що це буде моєю професією. Я паралельно буду писати книги, історичні романи».

Окрім Катерини, премію отримали ще 16 школярів. Протягом року вони не байдикували, а гризли граніт науки. Серед досягнень найобдарованішої молоді – призові місця Всеукраїнських учнівських олімпіад, наукових і творчих конкурсів. Це учні, які будуть науковою елітою Черкас, переконаний міський голова.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Це така форма визнання і уваги з боку міста тим громадянам, які своєю діяльністю, своїми зусиллями досягають певних вершин, створюють нове обличчя міста, створюють підстави для того, щоб місто пишалося тим, що серед нас є такі талановиті люди».

У школі зацікавлені, щоб у місті виростали такі таланти. Тож вчителі викладаються на всі 100%. А талановита молодь ловить кожне їхнє слово.

Дмитро Бунякін, директор Черкаської школи № 17: «Учителям приємно бачити підсумки своєї роботи, бачити те, що ви берете те, що вам дають, завдяки своїм здібностям, талантам, підтримці з боку батьків. Ви розвиваєтеся і стаєте такими обдарованими та багатогранними. Нам це дуже приємно».

Розмір грошової винагороди для учнів не змінився. Як і минулого року, він становить 180 гривень. Гроші від міського голови кожен розумник отримуватиме впродовж усього навчального року.

Анастасія Чубіна, учениця Черкаської гімназії № 9: «Такі проекти є надзвичайно важливими. Тому що саме вони дають нам поштовх не зупинятися, ставити перед собою нові цілі й досягати нові висоти. Саме завдяки таким заходам ми усвідомлюємо, що на нас надію покладають не тільки рідні, близькі, знайомі, але й усе місто».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net