Черкаські школярі "моржують" на перервах

Черкаські першокласники "моржують" на перервах. В 34-ій загально-освітній школі організували такий собі "оздоровчий гурток". Щодня, після занять, малеча загартовує своє тіло й дух. Діти граються в снігу та обливаються холодною водою. Дитяче "єднання з природою" бачила наша Юлія Доброскок. Хоч приєднатися до них не ризикнула.

Після занять вчителька початкових класів перетворюється на затятого моржувальника. Довкола себе гуртує і маленьких морженят. Малеча наввипередки знімає шкільний одяг і готується до крижаних процедур.

Юрій, школяр: "Здоров’я головне у природі. Ми обливаємось за здоров’я, мир і любов".

Маленька Кіра – жодного разу не пропустила оздоровчих занять. Мама Тетяна радіє, що дівчинка з малку єднається з природою. Від того, каже, неабияка користь здоров’ю.

Тетяна Петренко, мама школярки: "Подобається дитині і лікарі рекомендують загартовуватись. Я бачу результат. Дитина почала менше хворіти".

І ось – вони вже на дворі. Бігають довкола школи, роблять вправи та пірнають у сніг.

Владислав, школяр: "Холодно, а потім тепло так стає".

Максим нещодавно перехворів – та відмовляти хлопчину від моржування батьки не стали.

Максим, школяр: "Вначале прохладно. А потом тело привыкает".

Завершальний етап занять – обливання холодною водою. Перехожі від побаченого тамують подих. Дехто малих навіть фільмує.

Нині моржують зо три десятки школярів – розповідає керівник оздоровчого гуртка Валентина Безкоровайна. Для своїх учнів вона розробила поетапну програму загартування – з першого по четвертий класи.

Валентина Безкоровайна, вчителька: "Вони звикають дуже легко. Діти не такі закомплексовані страхами, як дорослі".

Загартування – убезпечує дітей від багатьох хвороб – переконаний шкільний директор. Рівень захворюваності, мовляв, говорить сам за себе.

Віталій Дейнека, директор ЗОШ №34: "Учні цього класу хворіють утричі або вдвічі рідше"

Оздоровчі заняття тривають щодня, як мінімум 20 хвилин. Діти від зимового загартування настільки у захваті, кажуть вчителі, що декого заганяти назад доводиться ледь не силоміць.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут