Черкаські школярі бігали за яйцями (ВІДЕО)

Великодня здобич. Черкаські школярі після уроків бігали "Ювілейним" парком. Там шукали крашанки. Пізнавально-розважальний квест квест організували, аби і дітей розважити, і до закордонних традицій долучити, каже Яна Федоровська.

Перекличка по списку. Чотири команди записуються на змагання. Вони будуть шукати великодні крашанки. Яна на квест привела свій восьмий-А клас 26-тої школи. Каже, до конкурсів готувалися ретельно.

Яна, учениця 8-А класу: "Вибирали найкмітливіших. Ті, що спритно бігають, швидко, думають".

Їм на противагу – колектив із паралельного класу та ще дві команди учнів 30-тої школи. Всі приїхали з бойовим духом, налаштовані на перемогу.

Отримали завдання і вперед. Ведучі кажуть, кожна станція не з легких. Треба буде і логіку включити, і добряче побігати.

Анжела, організатор: "Багато завдань від цього квесту направлені саме на те, щоб діти дізналися більше про саму Пасху як свято. І не лише у нашій країні, а й в інших країнах світу. Наприклад, як святкують у Італії, Англії. А вушка у нас, тому, що ми виступаємо у ролі пасхальних кроликів".

Ідеєю, каже очільник "Дирекції парків" Микола Бондаренко, надихнулися в американців. Такі квести за кордоном – звичайна річ. Тому і черкаських школярів вирішили повесилити. А заодно й просвітити.

Микола Бондаренко, директор КП "Дирекція парків": "Чого б не переймати якісь цікавинки і не запроваджувати їх в Україні. Парк, на відміну від лісу, це місце рекреації людей. Місця, де люди можуть відпочити, кожен знайде якийсь свій куточок. Для дітей, це більш якийсь активний відпочинок. Для дорослих – це більш почитати десь. Сьогодні парк абсолютно виконує своє завдання, розважає дітей і не тільки дітей. Дорослі, які це проводять, теж розважаються".

Збирали великодню здобич діти майже годину. За станцію – по крашанці. Без виграшу не залишився ніхто. Кожну команду нагородили призами.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net