додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Черкаські порушники правил дорожнього руху вправляються з мітлами

Черкаські порушники правил дорожнього руху вправляються з мітлами

0

Любиш кататися п’яним – полюбиш і з мітлою вправлятися. У Черкасах порушники правил дорожнього руху, замість штрафу, все частіше обирають громадські роботи. Любителі оковитої підмітають вулиці, чистять підвали та збирають сміття. Усе це, замолюючи свої гріхи, вони роблять безкоштовно.

8 година ранку. 39-річний будівельник В’ячеслав із мітлою.

Одного вечора він добряче посидів із друзями за чаркою. Опісля сів за кермо. Екстремальна подорож скінчилася вже біля найближчого посту ДАІ.

В’ячеслав Котолуп, порушник: «Ездил в нетрезвом состоянии, как говорится, лишили прав и наказали».

Чималий адміністративний штраф або сорок годин роботи на комунальному підприємстві. Із двох варіантів чоловік обрав останній. І вже більше тижня прибирає в підвалах, викорчовує гілля та підмітає вулиці.

В’ячеслав Котолуп, порушник: «Не сказал бы, что если где-то работаешь, то труднее, чем здесь. Обыкновенная работа, самая обыкновенная работа».

Комунальники такій допомозі радіють. Утім зізнаються: такі вправні двірники, як В’ячеслав, трапляються не завжди.

Таїсія Косінська, представник КП «СУБ «Митниця»: «Бувають, що приходить такі, що не вміють і мітлу в руках тримати. Здебільшого підмітання, вигрібання, косять траву».

Щодня робити місто чистішим комунальникам допомагають близько 5 любителів випити за кермом. Замість того, щоб сплатити кількатисячний штраф, вони обирають безкоштовну працю на благо міста. Середній вік таких порушників – близько 30 років. І це здебільшого чоловіки.

Олександр Культенко, начальник сектора кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області: «Після того, як порушник відробляє громадські роботи, як він ставиться до відбуття цього адміністративного стягнення, він знімається з обліку».

Кожен прихильник нетверезої їзди має свій графік, але щодня повинен відпрацювати не більше 4 годин. І так протягом 10 днів. За 7 місяців цього року громадські роботи замість штрафу, вже обрали понад 100 порушників. Попрацювали – і зробили висновки.

В’ячеслав Котолуп, порушник: «Надо ездить в нормальном состоянии и следить за этим».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version