Черкаські пізнайки з 3-В

За знання про рідний край та творчу уяву – туристична мандрівка. Такий подарунок отримали третьокласники Черкаської гімназії № 31. Вони взяли участь у всеукраїнському конкурсі «Люби і знай свій рідний край». Його проводив міжнародний журнал «Пізнайко». Серед тисячі учасників із усієї України перше місце вибороли черкаські школярі. Чим вразили журі – розповість Вікторія Курченко.

У гімназії № 31 друге свято за цей тиждень. У середу головними героями були всі школярі. Сьогодні – лише тридцять двоє. Вони учні 3-В. Минулого навчального року разом із учителями та батьками вирішили взяти участь у конкурсі «Люби і знай свій рідний край». Його оголосив журнал «Пізнайко». До справи, розповідають, тоді поставилися відповідально та творчо.
Людмила Бондарук, класний керівник 3-В класу Черкаської гімназії № 31: «Ми вивчали м. Черкаси, історичний матеріал, фотокартки, потім зробили велику колективну роботу у вигляді книжки, але рукотворної. Генератором ідей наших була Надія Михайлівна Вовченко».
Нікіта, учень 3-В класу: «Коли ми розпочинали цю роботу, то ми просто хотіли більше дізнатися про Черкаси та Черкаську область».
Ось це організатор конкурсу показує вже результат роботи учнів, вчителів і батьків. М’яка книга про видатні місця та земляків Черкащини. Причому англійською мовою. Такий «хенд-мейд» вразив журі.
Тетяна Кузьменко, відповідальний редактор журналу «Posnayko»: «Коли ми побачили вашу роботу, в нас просто не вистачило слів і захоплення, щоб передати всю цю красу. Були просто малюнки, вишивки, бісероплетіння. Але тут ви все поєднали».

Відтак черкаські школярі залишили позаду майже тисячу учасників конкурсу з усієї України.
Василь Пивоваров, директор Черкаської гімназії № 31: «Мені дуже приємно, як директору гімназії, що саме ви дуже любите свій рідний край. Дуже гарно його знаєте і дуже гарно вмієте це показати».
Організатори конкурсу обіцяють: роботу черкаських учнів тепер побачить вся Україна.
Ольга Шендрик, керівник з методичного використання журналу «Posnayko»: «Вже робота взяла участь в п’яти виставках, які організовували, щоправда, поки що в Києві. Зараз ми почнемо всеукраїнські виставки, де виставлятимемо всі роботи, насамперед вашу».
Вручити подарунки переможцям до Черкас особисто приїхав казковий Пізнайко.
Богдана, учениця 3-В класу: «Я дуже рада, що ми класом їдемо по Черкащині. Я дуже цього чекала».
Це третьокласниця говорить про головний подарунок від «Пізнайка» – мандрівку туристичними місцями «Золотої підкови Черкащини».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net