Черкаські парки потерпають від невігластва хуліганів

Руйнувати – не будувати. Черкаські парки потерпають від невігластва хуліганів. За останній місяць вони встигли "відзначитися" чи не в усіх зонах відпочинку. Розтрощити з десяток урн, розбити кілька ваз і зламати декілька лавок. Такий вандалізм потягнув на тридцять п’ять тисяч гривень. Паркові збитки на власні очі бачила наша Катерина Ковбій.

Олександр Добровольський, начальник виробництва КП "Дирекція парків": "Тут у нас шматочків ми не рахували, але на даний час тут з трьох кашпо і з двох ваз".

Замість оздоби – лише уламки. Це все, що лишилось після нападу вандалів. Вже з місяць вони орудують чи не у всіх міських парках. А за жертви собі обирають, все, що легко трощиться, гнеться чи ламається.

Микола Бондаренко, директор КП "Дирекція парків": "Тут ось залишилось не зламане одне з перил. Таке саме перило було з цієї сторони. А також були розпорки хрест-навхрест. Побили вази, розтрощили урни, розламали, покидали, розламали місток біля зоопарку. Найдорожче з того, що було втрачено, це – плафони в парку біля пологового будинку. Загалом – 35 тисяч гривень тільки за останній місяць збитків, які нанесені "Дирекції парків".

Якщо ж розтрощити не вдається – від паркової оздоби позбуваються іншими способами.

Володимир Стойко, заступник директора КП "Дирекція парків": "Було виявлено лавочку утоплену і три урни. Лавочки важкі дуже. Вони мають бетонну основу. І щоб підняти лавочку і скинути її в Дніпро – це треба 3-4 людини. Люди, я думаю, приходять, випивають, їм стає весело і вони таким чином розважаються"

Працівники "Дирекції парків" підозрюють: такий вандалізм – банальна помста.

Олександр Добровольський, начальник виробництва КП "Дирекція парків": "Приходять, розпивають напої, ми – охорона і працівники парків та скверів робимо їм зауваження. Вони повертаються – це у мене власна така думка – в нічний час. І роблять або нам, або всім мешканцям Черкас помсту".

Наразі "Дирекція парків" у своїх володіннях наводить лад. Та скільки ще нападів вандалів зможе витримати – не знає. Тому щиро сподівається на свідомість містян.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net