Черкаські моржі закрили сезон

«2 Д + 2 Ч». Так свою мандрівку назвали черкаські моржі. 3а чотири дні любителі холодної води поплавали у Дніпрі біля Дніпропетровська, в Дунаї біля Ізмаїла. Потім мандрівники вирушили до Одеси, де пірнули в Чорне море та завершили свою подорож у Черкасах. Про свої враження черкаські моржі розповіли журналістам ВІККА-НОВИН.

Такого вояжу у міських моржів ще не було. За 4 дні вони об’їздили схід, південь і центральну Україну. Не просто мандрували – закривали сезон моржування. 28 травня розпочали традиційним запливом у Дніпропетровську, наступного дня потрапили на свято «Дунайського оселедця» на берегах Ізмаїла. Тут біля Дунаю вони вшанували загиблих у Великій Вітчизняній війні.
Олександр Толбатов, почесний президент клубу «Довгожителів»: «Вінок зробили з 16 двохлітрових пляшок, аби вшанувати ветеранів і моряків, які загинули у ВВВ. Цей вінок ми зробили від усіх моржів України».
Наступною у списку черкаських мандрівників була Одеса. Моржі змагалися на швидкість, робили запливи на 25 і 50 метрів. Кожен учасник запливу отримав почесні нагороди та море емоцій.
Олександр Толбатов, почесний президент клубу «Довгожителів»: «У нас вийшло 2 Д і 2 Ч. Ми плавали у Дніпрі, коли були в Дніпропетровську, та в Дунаї, коли відвідали Ізмаїл. Купалися в Чорному морі в Одесі та повернулися до Черкас, де теж купалися в Черкаському морі. Так завершилося турне. Були втомлені, але задоволені».
Ентузіасти-моржі й у літній сезон байдикувати не будуть. Щойно повернулись із мандрівки, а вже планують візит до Києва. На свято черкасців запросили столичні моржі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net