Черкаські моржі – в теплі і в добрі

Черкаські моржі відтепер і в теплі і в добрі! Члени черкаського клубу довгожителів отримали на міському пляжі спеціальне місце, відведене їм міською владою для переодягання. Клуб довгожителів – організація достатньо молода, створена у липні цього року. Вікових обмежень на членство у клубі немає: серед прихильників здорового способу життя є і 15-річні юнаки та дівчата, і люди похилого віку: найстарший член клубу – 91-річний дідусь. На черговому, урочистому, зібранні клубу довгожителів побувала кореспондентка ВІККА-НОВИН Марина Лук’яненко.

Оздоровчих запливів по Дніпру у жилетах і ластах члени клубу довгожителів взимку не припиняють. Говорять, що бажання жити довго і здорово від пори року не залежить. І якщо раніше прохолодної пори року прихильники здорового способу життя змушені були переодягатися прямісінько на піску, трепер вони це робитимуть у спеціально об’єднаному павільйончику. Допомогла моржам у відведенні та обладнанні такого місця черкаська «Дирекція парків».
Віра Семенівна, член клубу довгожителів: «Тепер буде добре і тепло. Буде, де переодягтися».
Роботи з облаштування павільйончику наразі тривають. Впродовж кількох тижнів члени клубу проведуть у поки що холодний і темний кіоск світло та встановлять у ньому масляний радіатор. Аби у здійсненні усіх планів черкаським моржам допомагало Господнє проведіння, нове місце зібрання довгожителів освятив Владика Іоан.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net