додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Черкаські митці відтворили історію області в картинах

Черкаські митці відтворили історію області в картинах

0

Будівлі, люди та пейзажі – все злилося воєдино в роботах юних черкаських митців. Ними на більш аніж двох сотнях полотен зображені архітектурні пам’ятки, місцеві діячі й упізнавані пейзажі області. Таку експозицію робіт до 60-ої річниці рідного краю представили в Художньому музеї. Більше – в сюжеті.

 

У хустці, фартухові та з букетом квітів. Такою свою бабцю представила загалу студентка Ольга. У свої 84, каже дівчина, старенька ще порається по господарству та допомагає сусідам. Історію рідного краю, каже художниця, творять люди.

Ольга Івченко, учасниця конкурсу: «Вона у свої 14 років працювала на панщині. Вона робила все, аби зробити рідний край кращим. І тому я її зобразила як творця краю»».

На конкурсі робіт Ольга – швидше виняток, аніж правило. Бо більшість бачить історію Черкащини через церкви, музеї, школи та будинки культури.

Олексій Подолюх, учасник конкурсу: «Я намалював «Дружбу», бо часто там гуляю з друзями та відпочиваю. Мені подобається це місце».

Які саме роботи презентувати на загал – довго визначалися в бізнес-коледжі.

Валентина Музиченко, завідувачка відділу дизайну ЧДБК: «Осенью был пленер. Студенты рисовали свой родной край: архитектурные какие-то сооружения, природу, которая их окружает. Из этих работ мы отобрали лучшие и привезли их на этот конкурс»

Оцінювати картини мали б на конкурсній основі, каже директорка музею. Та зрештою передумали.

Ольга Гладун, директор Черкаського художнього музею: «Ми настільки розгубилися від такої кількості робіт, що просто відзначили 50 осіб дипломами з тих 250 робіт, що подані на завершальну стадію нашого конкурсу».

Експозиція триватиме в Художньому музеї до 9 жовтня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version