«Черкаські Мавпи» ініціювали збір коштів на операцію своєму особливому вболівальнику

«Своїх у біді не лишаємо!» Із таким гаслом керівництво черкаського баскетбольного клубу взялося збирати кошти. Вони потрібні на операцію найвідданішому вболівальнику із особливими потребами. Свою інвалідність молодий хлопець сприймає, як виклик долі. Боротися із ним, говорить, допомагає саме любов близьких та підтримка клубу.

Скринька для збору коштів Микиті Сокоренку довго порожньою не лишається. У фойє палацу спорту «Будівельник» вона стоїть протягом останніх кількох домашніх ігор «Черкаських Мавп». Її, розповідає директор клубу, поставили, коли дізналися, що у хлопця запланована чергова операція на лютий. Хірургічне втручання коштує 8 тисяч гривень. Для родини ця сума завелика.
Володимир Гриценко, директор БК «Черкаські Мавпи»: «Маємо надію, що зберемо цю суму до лютого і долучаться не тільки вболівальники, а й долучиться команда, клуб. Микита є частиною нашої команди і ми його прийняли в команду».
Говорити про свою проблему Микита Сокоренко не любить. Але підтримку улюбленого клубу дуже цінує.
Микита Сокоренко, вболівальник: «Від лікування я вже морально стомлений. Це вже 9 операція. Але завдяки клубу, як структурі, родині та Інні Олександрівні, я можу здолати свої проблеми. Для мене кожний день це поклик ставати ще досконалішим. Для мене взагалі моє положення на візку – це виклик долі».
Зараз хлопець налаштовується на операцію. Найбільше переймається тим, що поки триватиме лікування, не зможе ходити на ігри улюбленої команди. Але, говорить, дзвонитиме гравцям прямо у роздягальню.
Рахунок: Приватбанк 4627081205275923 (Микита Сокоренко)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net