Черкаські ІТ-шники відірвались від монітору заради кінотеатру (ВІДЕО)

І себе показати, і добру справу зробити. Черкаська ІТ-спільнота започаткувала новий соціальний проект. Ініціатива – благодійна і спрямована на розвиток міста. Стартувала новація фестивалем здорового способу життя – "CherITy". Його учасники-програмісти не тільки хвалились досягненнями, а й збирали гроші на реконструкцію літнього кінотеатру.

Одні біжать, інші грають, треті – хваляться новинками. Представники ІТ-компаній змінили комп’ютери і ноутбуки на активне спілкування на свіжому повітрі. На першому черкаському фестивалі активно розвінчують думку, що програмісти – замкнені відлюдники. Максим Ковешніков прийшов на свято із … власним літаком. Авіамодель хлопець зібрав власноруч. Аероплан не тільки літає, а й знімає панорами пейзажів.

Максим Ковешніков, учасник фестивалю "CherITy": "Ставил себе цель, преодолеть барьер в 20 км. Я его преодолел. Несложно сделать самолет, который взлетит. Или даже поставить камеру с передатчиком, чтобы видеть. А только начинаешь отлетать – начинаются проблемы. И эти проблемы я преодолевал около двух лет"

Ще один витвір черкаських умільців – ЗД-принтер. Він робить різноманітні деталі – від сувенірів до запчастин для касових апаратів, радіокерованих моделей, велосипедів. Презентації технічних досягнень на святі приділяють чимало часу. Але акцентують і на здоровому способі життя. Розповідають про корисне харчування і проводять активні ігри.

Сергій Романенко, учасник фестивалю "CherITy": "Мы считаем, что это со всех направлений хорошо. Как минимум – какая-то активность. Показать какую-то активную гражданскую позицию родному городу. И людям объединиться, пообщаться. Кому-то это может быть стимулом не сидеть на диване, не смотреть телевизор, а чем-то заниматься"

Сергій і сам не жалкує ста гривень, аби взяти участь в забігу. Дистанцію у 10 кілометрів долає першим. Загалом "нафестивалюють" ІТ-шники більш ніж на 20 тисяч гривень. Зібрані кошти передадуть на реконструкцію літнього кінотеатру у парку.

Олена Окунєва, співорганізатор фестивалю: "Мы хотели организовать праздник не просто наш, а чтобы он принес какую-то пользу городу. Конечно, нам всем хочется, чтоб Черкассы развивались и становились культурным городом, в котором интересно и хочется находиться"

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут