Черкаські гімназисти танцями збирали кошти для бійців АТО (ВІДЕО)

Танцями на благодійність. У Черкасах відгримів шкільний бал. Його другий рік поспіль проводить 9-та гімназія. Цього разу помпезний захід мав благодійну мету. Всі кошти від продажу квитків гімназисти спрямували на допомогу бійцям АТО. Вікторія Хамаза далі.

Кожен рух із ювелірною точністю. У Івана та Каріни генеральна репетиція перед виходом на великий паркет. Партнери не приховують хвилювання. Бо цьогоріч їхній бал, окрім освітньої, має ще й благодійну мету.

Каріна Терещенко, учасниця балу: "Білети, звичайно, коштують по десять гривень. Ми збираємо кошти для армії, АТО, щоб підтримати їх. До цього долучаються всі гості присутні на цьому заході".

Іван Величко, учасник балу: "Найскладнішим був віденський вальс. Бо там була підтримка. Треба, як кажуть, навчитися розуміти партнершу. Я її зрозумів і ми почали просто одночасно танцювати і все вийшло".

А це готуються до виходу дебютанти балу – кадет Тимофій та паняночка Оля. Найголовніше, кажуть першачки, правильно поводитися на паркеті та слухати один одного.

Тимофій, дебютант балу: "Дуже добре. У мене вона добре танцює і вона в мене дуже гарна. Не робити зайвих рухів і все добре робити, дуже добре".

Оля, дебютантка балу: "Бути чемною, не балакати, посміхатися і танцювати правильно".

Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів: "Приємно спостерігати, коли після репетиції, вони вели дівчинку за руку і, ми на третьому поверсі, а дівчатка на другому, і вони на прощання один одному махали бувай. Це було так дуже щемітливо".

За мить від малого до великого – всі гімназисти на паркеті. Поряд із учнями танцюють й вчителі. Перерву роблять лише заради благодійності. Зібрані протягом року кошти, директорка гімназії передає колишньому випускнику Сергію. Тепер він боєць АТО.

Ірина Топчій, директор гімназії №9: "Ті кошти, які батьки збирали, ми продавали за символічну ціну квитки, це теж буде спрямоване на допомогу воїнам АТО або тим, хто цього потребує".

Сергій, боєць АТО: "Коли я ще був в зоні АТО, то школа теж допомагала нам і, чесно кажучи, я навіть здивувався. Не чекав. Було дуже приємно".

Від віденського до іспанського вальсу. Учасники балу презентують близько десяти танцювальних постановок. Їх, кажуть, готували понад три місяці. Наснаги додавала висока мета.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут