Черкаські дівчата розпочали боротьбу в унікальному радіопроекті «90-60-90»

Черкаські дівчата розпочали боротьбу в унікальному радіопроекті «90-60-90». Ініціатором незвичайного змагання є радіо «ДАЛМАТИН» спільно з модельним агентством «Beauty models». За умовами проекту, черкаські красуні борються за можливість стати учасницею конкурсу краси «Міс Черкащина-2013». Учасниці радіопроекту проходять кастинг у прямому ефірі. Проголосувати за конкурсантку, яка сподобається найбільше, черкасці матимуть змогу всього тиждень. Дівчина, яка набере найбільше голосів, гарантовано стане учасницею конкурсу краси «Міс Черкащина» й отримає титул «Міс слухацьких симпатій» радіо «ДАЛМАТИН». Про деталі проекту розповість Вікторія Хамаза.

Цих дівчат не злякати ані чергами, ані заповненням довжелезних анкет, ані виснажливими дефіле. Незважаючи на те, що ззовні вони різні, мета в них одна – перемогти у проекті радіо «ДАЛМАТИН» «90-60-90». За умовами конкурсу, дівчата мають пройти кастинг у прямому ефірі. Протягом тижня черкасці матимуть змогу віддати голос за свою фаворитку. За словами фотографа Олександра Толчинського, унікальний проект дає змогу звичайним дівчатам зануритися в модельний світ.

Олександр Толчинський, генеральний директор модельного агентства «Beauty models»: «Найголовніше, що дівчата, які подали заявки, вже показали себе як зібрані дівчата. Зрозуміло, що не всі дівчата мають максимально ідеальні дані, але до конкурсу, який проходитиме весною, в них буде час. Вони зможуть походити у фітнес-клуб, вони зможуть удосконалити свої дані. Важливо, щоб вони самі до цього прагнули. А ми вже допоможемо зі свого боку підготувати їх професійно».

16-річна Карина Ліфер мріяла стати учасницею конкурсу «Міс Черкащина» ще з дитинства. Проект «90-60-90» – шанс для дівчини втілити мрію в життя. До ефіру на радіо «ДАЛМАТИН» Карина готувалася особливо ретельно. Півгодини конкурсантка ділилася з ведучими найпікантнішими подробицями свого життя. Працювала дівчина у прямому ефірі.

Після ефіру Карина емоцій не приховує. Запевняє: працювати у прямому ефірі – справа нелегка.

Карина Ліфер, учасниця проекту «90-60-90»: «Побачила, як працюють люди на радіо. Спочатку було трішки страшно, але потім мене підтримали ведучі радіо. Трохи освоїлася. Хотілося б іще раз побувати в цій маленькій аудиторії».

За словами ініціаторки проекту Ірини Тітовської, мета проекту – подарувати простим дівчатам шанс спробувати себе як моделі. Кожна з конкурсанток отримує безкоштовну фотосесію та можливість розповісти про себе у прямому радіоефірі. І лише одна із учасниць випробує свої сили на щорічному конкурсі краси «Міс Черкащина-2013».

Ірина Тітовська, ініціатор проекту: «Можуть нарешті не казати після конкурсу, що ми не знали куди піти, щоб взяти участь. А ми набагато красивіші, ніж ті дівчата, які перемогли. Томи дали їм можливість почути, побачити, подати заявку та взяти участь. І зараз ми чекаємо на дівчат. До речі, радіокастинг продовжується. Ви можете відправляти свої заявки, ви ще можете стати учасницею і радіокастингу, і конкурсу «Міс Черкащина-2013».

За словами радіоведучого Євгена Артеменка, проект неабияк подобається чоловікам.

Євген Артеменко, радіоведучий: «Серед чоловічої когорти працівників радіо «ДАЛМАТИН» в нас справжні черги вишиковуються, хто буде вимірювати ту чи іншу частину тіла. Але, на жаль, поки Іра Тітовська на правах засновника цього проекту міряє».

Цікавим цей конкурс є не лише для черкаських красунь, але й для радіослухачів. Адже ті, хто відгадає один із параметрів запрошеної дівчини під час інтерв’ю, отримають у подарунок фотосесію.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net