Черкаські депутати взялись самотужки латати дороги (ВІДЕО)

Черкаські активісти взялись самотужки латати дороги. Почали зі скандальної зупинки поблизу Центрального ринку. Адже від тамтешніх ям вже кілька років страждають як водії, так і пасажири. Чи змінили ситуацію активісти – перевіряла наша Катерина Ковбій.

Катерина Ковбій, кореспондент: "Ще вчора на цьому місці було провалля. Тепер же – купа каміння. Його сюди позносили активісти, щоби хоч якось покращити дорогу"

Аби закидати нестерпні ями, за лопати взялись місцеві депутати. Зробили це вночі. Аби не заважати руху транспорту. А на ранок прийшли перевірити свою роботу.

Юрій Ботнар, депутат міської ради: "Вся ця дорога є аварійною. Вона не придатна для користування насправді. Тому я переконаний, що оцей ремонт – це був такий собі перший крок. Це нагадування громаді, що про них пам’ятає хоч хтось"

Щоправда, містяни від такого "ремонту" не в захваті. Кажуть, від величезних каменів і водії, і пасажири страждають не менше.

Юрій, водій маршруту № 20: "Ну, по-перше, людям дуже погано. І так само гуму камінням ріже. Люди старенькі спотикаються. Тобто, непорядок"

Активісти-ремонтники на це розводять руками. Кажуть: якісно полатати дорогу собі за мету і не ставили. А от нагадати керівникам департаментів про їхні обов’язки були не проти.

Микола Бондаренко, депутат міської ради: "Мета цієї акції була не поремонтувати саме дорогу. Хоча вона, на мій погляд, стала значно краща. Мета цієї акції була примусити чиновників, якщо у них ще залишилось трохи совісті, у тих, які напряму відповідають за ремонт доріг, все-таки почати виконувати сою роботу. Тому що дороги повинні бути"

У дорожніх бідах активісти звинувачують департамент ЖКК та управління вуличної інфраструктури. Ті ж від скандальної зупинки відхрещуються.

Сергій Отрешко, начальник управління вуличної інфраструктури МВК: "Зараз відбувається судовий розгляд розірвання договору з "Аерошляхбудом" на підставі невиконання ними робіт. Ця зупинка, зокрема, є предметом розгляду в суді. Ми, як управління вуличної інфраструктури і департамент ЖКК, вже давно могли б це зробити, якби Смілянська не перебувала в реконструкції. Ми витрачати бюджетні кошти на те, що передбачено проектом і на що існує договір, на об’єкт із незакінченим будівництвом просто не маємо права"

Коли завершиться розгляд справи, у профільному департаменті прогнозувати не беруться. Відтак, найближчим часом водії і далі потерпатимуть від порепаних доріг.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net