Черкаські благодійники здивували багатодітну родину подарунками (ВІДЕО)

Нести свято у кожну оселю продовжують мої колеги. Сьогодні вони навідалися до багатодітної родини Мельників із Черкас. Разом із нашою знімальною групою трійко дітей та мама прикрашали ялинку. Опісля розкрили нашим кореспондентам свій власний рецепт сімейного щастя.

Поки тато на роботі, вдома у розпалі операція "новорічна". За головну – мама Наталія. За підлеглих – син Антон та донька Поліна. Свою неньку малеча жартома називає супермамою. Наталія встигає поєднувати успішну кар’єру лікаря та виховання трьох дітей.

Наталія Мельник, багатодітна матір: "Стараюся встигати і мене стимулює, мотивує приклад для дітей. Тому що,якщо людина ставить ціль, то вона її у будь-якому разі досягає. У мене є сини і донька і я хочу,щоб вони наслідували той приклад, який я можу їм дати".

Підлаштовуються під активний ритм життя батьків й діти. 16-річний Антон поєднує навчання з баскетболом, 12-річна Поліна – активно займається танцями. Попри різні інтереси, вдома брат із сестрою мають спільне заняття.

Поліна Мельник, донька: "Гратися з молодшим братом святом, він смішний, саме смішний вік і так, то всі справи по дому ми теж разом робимо".

Антон Мельник, син: "По-різному. Але загалом – ми любимо і дружимо. Але мирно не завжди виходить жити".

У вільний час уся родина збирається на кухні. Та навіть має свою коронну страву.

Наталія Мельник, багатодітна матір: "Ми готуємо разом піцу. Той нарізає, той місить, той накриває. Мені взагалі діти допомагають по кухні. Тому що я працюю і доводиться готувати. А я люблю,щоб декілька страв одразу.

Аби сімейство мало змогу й надалі удосконалювати свою кулінарну майстерність, наша знімальна група вручає родині тематичний подарунок.

Маленьку мрію великої родини втілює у життя черкаський благодійник Олександр Рибалка. Своїм вчинком підприємець закликає до гарних справ й інших містян.

Олександр Рибалка, директор ТОВ "Агрохімпродукт": "Дарувати радість людям напередодні новорічних свят – це чудово. Ціну цієї уваги не можна виразити в грошовому еквіваленті. Звичайно цінно. Ті організації, які мають змогу це робити – повинні долучатися до таких акцій".

Радіє подарунку й сімейство Мельників. Завдяки новому кухонному приладдю, родина вже планує новорічне меню. Та обіцяє не припиняти вірити у дива.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x