Черкаські актори експериментують із фарбою та створюють живі скульптури

Золоті, срібні, білі, сірі, бронзові та навіть чорні. Такими актори театральної студії «Джайра» виходять до глядача. Актори не говорять і зазвичай мало рухаються. Про їхні образи більше розповідає саме тіло – розфарбоване різними кольорами. Черкаські живі скульптури вже здивували та вразили багатьох. Нині «Джайра» збирається на чемпіонат живих скульптур до Євпаторії. Туди приїдуть артисти з усієї України, СНД і Зарубіжжя. Секретами закулісного життя артисти ділилися із знімальною групою ВІККА-НОВИН.

Студент Василь із фарбою на тілі почувається комфортно. Обличчя та руки фарбує за півгодини. Все тіло – за дві.
Василь, артист: «Потрібно швидко та добре. Перші декілька разів фарбу наносив погано, потім вибирали інструменти та склад фарб. Тепер це якісно робимо».
Актори довго експериментували з фарбою. Чимало перепробували, чимало зіпсували, зізнається керівник творчої групи «Джайра» Дар’я Дрозденко. Та все ж навчилися підбирати фарбу та якісно наносити на тіло.
Зафарбувати тіло – це лише півсправи. Акторська майстерність – у терпінні та витримці. Зазвичай живі скульптури не говорять і не рухаються. Тіло та одяг передають образ.
Дар’я Дрозденко, керівник творчої групи «Джайра»: «Скульптура спочатку стоїть, не рухаючись. Коли приходять ближче, починає рухатися. Потрібно зацікавити».
Даша, акторка: «Складно, треба тримати себе в руках, говорю собі, що треба стояти. І знати, що це робота».
Рекорд Даші – 2 години без руху. І цей час важко вистояти, зізнається дівчина, – німіють руки та ноги. Але, хоч і важко, жива скульптура не відмовляється від мистецтва та слави.

Даша, акторка: «Це цікаво. Хотіла відчути себе в ролі статуї. Приємно, коли люди дивляться».

У колективі – 10 акторів, які вже були і білими, і срібними, і золотими. Вони створювали різноманітні постановки під музичне оформлення і в різних стилях.
Зазвичай «Джайра» виступає на корпоративах, святах, а нещодавно її запросили до Євпаторії.
Дар’я Дрозденко, керівник творчої групи «Джайра»: «Нарешті нас помітили, і творчу групу «Джайра» запросили на цей фестиваль. Ми активно творимо. У нас є 2 образи. Один із них складається із 2 статуй по 10 людей».
Інший номер артисти тримають у секреті. Повідомляють лише тему. Актори з багатьох країн представлятимуть ангелів. Фестиваль живих скульптур відбудеться 1-2 травня. Нині творчий колектив «Джайра» шукає підтримки влади та спонсорів, щоб гідно виступити в Євпаторії.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net