додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Черкаські активісти взялися "розчищати" дороги для водіїв тролейбусів

Черкаські активісти взялися "розчищати" дороги для водіїв тролейбусів

0

Маршрут, як комп’ютерні перегони. Водіям тролейбусів рух із перепонами створюють водії-невігласи. Полегшити життя кермувальникам громадського транспорту взялися черкаські активісти. Прямо із вікон фільмують порушників дорожнього руху. І викладають у соцмережі, щоб присоромити. Як таку ініціативу сприймають самі транспортники допитувалася Яна Федоровська.

Для Олени робочий день починається о 5 ранку. За кермом тролейбуса жінка вже четвертий рік. За цей час, каже, довелося навчитися водінню з перешкодами.

Олена, водій тролейбуса: "Ось навіть ось тут я вважаю, що стоїть машина, порушує повністю правила дорожнього руху, тому що дуже близько до перехрестя. Дуже на зупинках часто паркуються машини. На "Любаві", на Будинку торгівлі. Це дуже ускладнює рух і виникають у нас затримки в розкладі руху".

Специфіку своєї роботи добре вивчила і Алла. За шість років, що працює кондуктором, вислухала чимало від невдоволених пасажирів, через затримки у русі.

Алла, кондуктор: "Вони вертають нам талончики, а ми отдаєм їм гроші, якщо ми не довезли пасажира до назначеного місця їхнього".

Олена, водій тролейбуса: "Знак "Зупинка/стоянка заборонена", а по-друге він припаркував свій автомобіль на тротуарі".

Ось такі випадки, каже Олена, не рідкість. Водії часто нехтують правилами дорожнього руху. Та боротися з такими порушниками, переконують тролейбусники, є кому.

Олена, водій тролейбуса: "Є ряд людей, які дуже люблять тролейбусний рух в місті Черкаси. Вони знімають аматорське відео, фото, монтують якісь ролики, коментарі туди вставляють. І якісь такі складнощі в русі. Неправильні ті ж самі паркування автомобілів. Можливо це принесе якісь свої результати".

Один з таких волонтерів – Максим. Він ще з дитинства почав захоплюватися тролейбусами.

Макс, любитель тролейбусів: "Я просто катаюся на лінії і коли бачу, що попереду якесь правопорушення, фотоапарат маю одразу в кармані. Приходиться фільмувати, а тоді вже громадськість і користувачі Інтернету вже самі дадуть оцінку тим водіям. В мене з водіїв нікого нема в сім’ї, але це моє, я бачу себе за кермом дуже давно".

Аби боротися з водіями-порушниками, активісти соцмереж збираються проводити спеціальні рейди "Стоп-хам". Для цього, кажуть, навіть готові об’єднатися з працівниками ДАІ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version