Черкаські активісти влаштували допит прокурору прямо в того вдома

Нервовим сьогоднішній ранок видався для одного із черкаських прокурорів. До маєтку Максима Кончина навідались активісти. Ті прийшли, аби на власні очі побачити, наскільки скромно мешкає правоохоронець. Та вимагали люстрації. Про народний "допит" прокурора – у нашому наступному сюжеті.

Непрохані візитери навідуються до прокурора прямо під будинок. Розкішний маєток у одному з найдорожчих районів Черкас – у такому мешкає Максим Кончин. На народний "допит" той виходить відразу. Активістів цікавлять статки прокурора та готовність до люстрації. Попервах з’ясовують, чиїм коштом придбаний дім.

Максим Кончин, заступник прокурора області: "Не жена. Какая разница. Не жена"

Активіст: "Ви яку посаду займаєте? Прокурор області? Тому до вас такі питання!"

Максим Кончин, заступник прокурора області: "Ну, заместителем прокурора области я стал погода назад".

Будинок – то подарунок батька, каже прокурор. Його місячний дохід, запевняє, і до десяти тисяч гривень не дотягує. На скромність і совість прокурора екзаменують прямо на місці.

Анатолій Стеценко, координатор "Автомайдан-Черкаси": "Ваше особисте бачення: якщо відбувається незаконне захоплення землі. Незаконна забудова. Ваші дії?"

Максим Кончин, заступник прокурора області: "Ви розумієте, в мої обов’язки не входить контроль за незаконною забудовою. Захоплення землі. І так далі".

Що більше запитань, то більше роздратування. Усі закиди у свій бік прокурор відкидає. Каже: люстрації не боїться і нічого не приховує. Та в дім непроханих візитерів не запрошує. Аби не зіпсувати сімейну ауру.

Максим Кончин, заступник прокурора області: "Я не считаю, что нарушаю закон. Если у вас есть нездоровое желание побывать у меня даже в постели ? Ну, у меня такого нездорового желания нет".

Зрештою годинний пікет закінчується нічим. Активісти розходяться по домівках. Втім, обіцяють моніторити життя і статки прокурора і надалі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net