Черкаська малеча готує патріотичні валентинки для солдатів

Кольорові олівці, ножиці та папір. У Черкасах створили студію хендмейду. У ній черкаська малеча до свята закоханих створює листівки. У майстерні відмовилися від традиційних червоних листівок і змінили їх на патріотичні – синьо-жовті. Усе – аби привітати та підтримати бійців на Сході. Кажуть, так хочуть показати, що на них чекають вдома. Організувала дитячу арт-студію депутатка міськради Оксана Мелікова. До усього, каже, діти ще й пишуть листи бійцям. Такі дитячі валентинки планують передати бійцям на передову – до свята.

Славік, учасник майстер-класу: "Я роблю для солдатів валентинки. Щоб вони перемогли. Я знаю, що тобі там важко, що ти переможеш духом, повертайся живими".

Майя, учасниця майстер-класу: "Я їм пишу, щоб вони верталися, щоб вони на нашій Україні помагали завжди і верталися живими

Оксана Мелікова, депутат Черкаської міської ради: "У дітей навіть не виникає думки, що намалювати на тій валентинці чи на листі Вони завжди малюють прапор Зараз і любов для них і наша символіка вона єдина".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net