Черкаська ініціатива

Черкащани – ініціативні та готові працювати на благо міста самостійно. З 25 березня по 14 травня 2009 року у місті було зареєстровано 34 групи з ініціювання створення органів самоорганізації населення. З них 12 груп уже завершили проведення зборів із висуненням делегатів на конференцію. Вперше у Черкасах створення органів самоорганізації населення матиме такий масовий характер.

Питання створення органів самоорганізації населення почали обговорювати ще два роки тому. Нарешті цього року організації надали функції повноцінного самоврядування. Про своє утворення нині вже заявили 34 ініціативні групив 13 мікрорайонах міста. У 12 відбулися збори та консультаційні наради. Проблеми виникли лише у мікрорайоні Дахнівка.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Були спроби їх зривати, додавали політичне чи історичне забарвлення,але в принципі більш-менш нормлаьно пройшло».
Міський голова нині наголошує на необхідності максимально делегувати повноваження міських та районних рад на рівень мікрорайонівабо кварталів. Тільки за такої умови, – впевненний Сергій Одарич, – місто зможе повноцінно розвиватися.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Яким би не був поганим чи гарним мер, він просто фізично не зможе об”їхати усі будинки у місті. Ну приїхав – голова у двір… То хіба

він знає, де треба той майданчик чи ловочки встановлювати?»
Сьогодні у комунальній власності міста перебуває 1600 багатоповерхових будинків. Черкащани вже заявили, що готові за умови належної підтримки влади до самостійного господарювання в їхніх дворах і будинках. У кінці червня має відбутися перша конференція мешканців із мікрорайонів, на якій будуть представлені інтереси територіальної громади.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net