Черкасиоблкіно показує кінострічки зняті на Черкащині

Комунальне підприємство «Черкасиоблкіно» здійснює показ близько двадцяти найкращих кінострічок Черкащини. Показ фільмів відбувається в рамках обласного кінофестивалю: «Край доблесті і слави», присвячений святкуванню 65-й річниці Великої Перемоги над фашизмом. А тому запропоновані фільми, переважно про війну. Більша частина кінострічок знімалися на території області, а над їх створенням працювали кращі кінематографісти Черкащини. На думку організаторів демонстрація таких кінофільмів не лише передасть дух тогочасних подій, але й об’єднає різні покоління в спільній Перемозі.

Іван Козленко, директор КП «Черкасиоблкіно»: «Ми підібрали кінофільми, більше 20-ти, які зняті кіномитцями саме в Черкаському краї. Ці кінофільми будуть показані по всій області».
В Черкаському Будинку офіцерів влаштували справжній кінозал. Сьогодні тут показують стрічку під назвою: «Якщо ворог не здається». Фільм про війну режисера Федіра Стригуна – один з найкращих серед сучасного кінематографу. Гра професійних акторів, чітка сюжетна лінія захоплюють глядачів різних поколінь. Старше покоління переконане: у сучасній молоді можна виховати неабиякий дух патріотизму.
Петро Красовський, заст. гол. міської ради ветеранів: «Мне кажется, как бы мы не говорили о нынешней молодежи – все-таки у нас, я надеюсь, хорошая молодежь. И то, что мы прививаем любовь к родине – будет иметь результат».

Марічка, кіноглядач: «Молодь рідко дивиться такі фільми. Ми дивимось лише на визначні дати. Це потрібно, але кожен має прийти до цього сам».
Особливий дарунок готує «Черкасиоблкіно» і до Свята жінок. Так, напередодні Свята 8 березня комунальне підприємство покаже кращі фільми про жінок Черкащини.
Іван Козленко, директор КП «Черкасиоблкіно»: «Підібрали збірку кінофільмів про жінку-трудівниця, жінку-ветерана і про просто красивих дівчат, які знімалися у нас на Черкащині. Ми хочемо 4 дні подарувати ці кінофільми».
Їх показ безкоштовно пройде в «Черкасиоблкіно», кінопалаці «Салют» та «Палаці молоді».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net