Черкаси потопають у смітті

На новорічні свята Черкаси можуть потонути у смітті. А все через те, що компанія «ГрінКо», як одна з основних, що спеціалізується на вивезенні сміття з всього міста, припинила свою роботу. Відтак, «заручниками сміття» стали усі підписанти угод про співпрацю. А це ОСББ, СУБи та цілий ряд комерційних установ. Як «боротимуться» зі сміттєвою загрозою у Черкасах – знають наші кореспонденти.

Вже не один місяць мешканці цього будинку по вулиці Петровського, 285 просто потопають у смітті.
Вітольд Горбаненко, мешканець будинку: «Вывоз мусора производится очень плохо. Здесь скапливается очень много мусора. Жители вдыхают весь этот смрад. Особенно много мусора собирается за субботу, воскресенье».
Цей будинок на балансі ОСББ. Угоду з компанією-перевізником тут уклали вже давно, каже очільниця організації Ніна Іванівна. Спочатку сервісом були задоволенні. Та вже близько 4-х місяців якість обслуговування жахлива. Керівниця ОСББ налаштована радикально.
«Ми хочемо з цією компанією розірвати договір…»
Таких проблемних сміттєвих майданчиків, як коло цього будинку, сьогодні у місті безліч. І у «полон» сміття потрапили не лише ОСББ. Вже більше тижня сміттєвози не вивозять непотріб від комерційних структур та житлових кооперативів.
Ігор Работенко, директор КП «Придніпровська СУБ»: «Эти организации с нами сотрудничают. Их контейнеры находятся на наших мусорных территориях. Соответственно, если они не вывозятся, то жители этих домов приносят мусор в наши контейнера. Это приводит к их наполнению и к свалке».

Директор Придніпровського СУБу Ігор Работенко жаліється: через невиконання обов’язків компанією «ГрінКо» його служба вже «отримала на горіхи» від муніципальної інспекції та сплатила чималий штраф.
Ігор Работенко, директор КП «Придніпровська СУБ»: «Теперь проблема компании «ГринКо» целиком на наших плечах и ответственность».
Розбиратись у «сміттєвій» халепі почали міські чиновники.
Олексій Леонов, заступник міського голови м. Черкаси: «На сьогодні нам вдалося зв’язатися з керівництвом. Інформацію, яку вони нам надали звучить так: у нас зламалася техніка, її забрали на ремонт і найближчим часом надаватися послуга не буде».
Сьогодні проблему зі сміттям частково вирішують.
Олексій Леонов, заступник міського голови м. Черкаси: «Звернулися до інших перевізників з проханням забрати договірні відносини на себе».
Так, вже 12 колишніх клієнтів компанії «Грінко» переуклали свої угоди з іншими операторами з вивезення сміття. А ось тим, хто проплатив наперед за послугу вивезення сміття, не пощастило. Гроші потрібно буде «вибивати» через суд.
Олексій Леонов, заступник міського голови м. Черкаси: «Деякі компанії зробили попередню оплату. В такому випадку я рекомендую звернутися з позовною заявою до суду про невиконання обов’язків компанією «ГрінКо».
Сьогодні альтернативних перевізників сміття у місті аж три. Серед них і КП «Черкаська служба чистоти». Договір на вивезення сміття з підприємством уклали вже 22 організації. Керівник підприємства Олександр Верденський переконує: їхня компанія має чітко налагоджений механізм оперативного вивезення сміття. Вистачить для виконання робіт і ресурсів.
Олександр Верденський, директорКП «Черкаська служба чистоти»: «Ми компанія черкаська, а не з іншого міста, ми впораємось. Будемо вивозити стільки, скільки треба».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net