Черкаси опинились у вирі реєстраційних перипетій (ВІДЕО)

Міська виборча комісія вперто не реєструє деяких кандидатів на прийдешні вибори. Пояснює своє рішення погрішностями при заповненні документів. Партії своїх кандидатів відстоюють у судах. Та поки – марно, каже Юлія Доброскок.

Із 12-ти їхніх кандидатів перепустку на виборчі перегони отримали лише четверо. Через формальності, кажуть у партії "Демократичного Альянсу". Відмову потому ТВК оскаржили у суді. Там назвали рішення міської виборчої комісії незаконним. Тепер "демальянсівці" сподіваються на виконання рішення суду та безперешкодний реєстр кандидатів.

Володимир Друмашко, голова обласного осередку "Демократичний Альянс": "Ми вбачаємо в цьому всі законні підстави. А те, що ТВК Черкаська по-особливому трактує закон (можливо, що він чітко не виписаний і сирий), то це інша ситуація. Ми вважаємо, що усі партії мають право приймати участь у виборах у рівний спосіб та на умовах демократичності та відкритості".

Якщо позитивного для них рішення ТВК не буде – підуть, кажуть, скаржитись до ЦВК.

Юлія Поліщук, представник партії в суді: "Будемо продовжувати боротьбу. Рішення суду має бути виконане. За його невиконання передбачена кримінальна відповідальність".

Вільнодемократівці теж виборюють права своїх кандидатів. І потопають у судовій тяганині. Із 43-ох відмову отримали 12. І знову через формальності, кажуть тамтешні юристи. Та хоч свою правоту також довели у суді – мають від ТВК відмову. Її голова стверджує – усе за законом. І винятків немає.

Микола Бунякін, голова міського ТВК (телефоном): "Відмовили також партії Народний трудовий союз, їм відмовив у позові . На даний час розглядає суд позов кандидата на посаду міського голови від партії "Сильних людей" Сергія Капліна. Відмовили,тому що вони не подали повний пакет документів. А рішення, які приймає останнім часом суд, просто дивують".

Наступне засідання ТВК вкаже на їхні подальші дії, кажуть партії-скаржники. Вони все ще сподіваються на позитивне вирішення їхнього питання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net