Черкаси на добу охопила епідемія танцю

Епідемія танцю на добу охопила Черкаси. Рекордну кількість танцівників у місті зібрав традиційний чемпіонат "Танцюючий листопад". На паркеті Палацу спорту "Будівельник" протягом доби змагалися близько двох тисяч танцівників. Попри регіональний статус змагань, за звання кращого боролися дансери із різних куточків України. Вікторія Хамаза – далі.

Лише музика та емоції. 15-річна Анастасія готується до виходу на паркет. Зізнається: ще змалку закохана у хіп-хоп. На сцені свою любов до танцю доводить рухами. Не лише рух, а й емоції. Секрет свого успіху Анастасія не приховує.

Анастасія Діброва, танцівниця (м. Черкаси): "Посмішка і все. Не посміхаєшся – мало балів, амплітуда. Ну, посмішка краще".

Кожен танець – вибух емоцій. На паркеті танцівники викладаються на повну. Не шкодують ні сил, ні емоцій. Поза ним – не перестають тренуватися. Кожен рух із ювелірною точністю. Так готується до свого виходу черкаський колектив "Princess". Хоч танцюють дівчата не так давно, на паркеті не лишають шансів навіть досвідченим дансерам. За такий виступ судді без вагань нагороджують колектив першим місцем.

Дарина Терещенко, танцівниця (м. Черкаси): "Головне – ціль поставити перед собою і докласти зусиль до цього. Не буде зусиль, не буде нічого".

Випробувати свої сили на черкаському паркеті цьогоріч завітала рекордна кількість учасників – 1600 дансерів. За звання кращого боролися у 156 танцювальних категоріях у соло, дуетах і командних виступах.

Вікторія Сухенко, організатор чемпіонату: "Ми представляємо стільки різних стилів, абсолютно різнопланових. Зараз на майданчику паралельно працює хіп-хоп, у малій залі – танцювальне шоу, модерн, народна хореографія. Діти мають змогу показати свій талант та можливості. Змагаються не тільки за призові місця, бо організаторами був затверджений фінансовий приз у категоріях, де є дорослі".

Без нагород за танцювальні старання не лишився ніхто. Вихованці колективів повезли додому численні дипломи, кубки, медалі та подарунки.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут