Черкаси мали побачити рок-н-рольного Шевченка

Шевченко рок-н-рольний. Таким Кобзаря збирався представити черкащанам місцевий гурт «Спів братів». Музиканти отримали грант на популяризацію творчості українського генія. Хлопці вже підготували концертну програму, записали альбом і навіть зняли кліп. Шевченківські дні скінчилися, а обіцяних містом коштів музиканти і в очі не бачили. Чому – наші кореспонденти.

Про 4-ох черкаських братів Осичнюків уже знає вся Україна. Кілька місяців тому музиканти засвітилися на співочому шоу «Одна родина». До роковин Кобзаря хлопці мали б представити черкащанам свою Шевченківську програму. Вони написали 5 пісень на його слова.

Артем Осичнюк, музикант: «Це – єдиний спосіб, який ми бачимо, як ми вчотирьох могли б донести Шевченка до наших ровесників. Ми фільми знімати не вміємо, картини малювати. Тому ми робимо музику, якою ми могли б донести його до молоді».

Музиканти виграли грант для популяризації творчості Шевченка. 50 тисяч грн, розповідають, місто мало б спрямувати на їхні концерти по школах, запис альбому та зйомки кліпу.

Хлопці вже і кліп відзняли, і альбом записали, але коштів від міста поки і в очі не бачили.

Дмитро Осичнюк, музикант: «На зараз наша частина готова повністю. Готова програма, коли, що і як ми робимо. Але фінансування натепер у нас немає».

І хоча Шевченківські дні минули, в мерії не квапляться ні шукати гроші, ані пояснювати, чому досі цього не зробили. У міського департаменті освіти спершу по колу переадресовували один на одного. Його директорка не прокоментувала це питання ВІККА-НОВИНАМ через занятість. Самі ж музиканти брак фінансування пояснюють просто: владцям зараз не до культури.

Дмитро Осичнюк, музикант: «У принципі це весь рік Шевченка. Тому я думаю, що його можна рухати і якось варіювати».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net