Черкаси готуються до навчального старту (ВІДЕО)

Ремонтні клопоти за дні до навчального старту. В черкаських школах утеплюють фасади, замінюють вікна та покрівлі. Утім, кожен заклад латає те, на що стало коштів. Скажімо, стіни 13-ої школи не бачили ремонту більше двох десятиліть, каже Юлія Доброскок.

До першого дзвінка тиждень, а тут кипить робота.

Ігор, монтажник: "Розсихаються, вікна погнили вже, дуже старі."

Нові вікна встигнуть демонтувати до навчального старту, кажуть робітники. Така "обновка" допоможе усунути майже половину тепловтрат.

Станіслав, монтажник: "Усиленый профиль, двокамерный стеклопакет. Детям будет тепло и уютно".

А ще тут ремонтують туалети та замінюють усю сантехніку. Школярі Андрій та Сашко йшли поруч і не втримались – зайшли на оглядини.

Андрій, школяр: "Ну я бачу, що замінили вікна, двері, взимку буде тепло".

Зроблять і нове освітлення, каже шкільний директор. Радіє: на ремонт цього року їм перепало аж півмільйона гривень з бюджету розвитку. Це перші суттєві фінансові надходження за понад 20 років.

Валерій Добровольський, директор Черкаської ЗОШ №13: "Ремонтні роботи можна було розпочати в середині липня, але дуже довго була волокіта паперова. Дуже було важливим питанням вирішити: школа – це будівля чи приміщення".

Ще 200-и тисячами, каже директор, може підсоблять на ремонт покрівлі.

Олександр, школяр: "Дах протікав і ставили відра, ми взагалі не могли в залі грати…".

Майже кожен такий об’єкт зараз недофінансований, каже міський голова Сергій Одарич.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: "Намагання депутатів не виходити за тендерні суми призводить до того, що суми, які виділяються, вони переважно На цю, приміром, школу треба було вдвічі більше спрямувати коштів, щоб комплексно все зробити".

Серед амбітних планів директора – ще й утеплення фасаду. Щоправда, його повністю зробити не вдалось поки що жодній міській школі чи садочку.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net